Ukrywali tę wiadomość przed mediami. Zmarł aktor i twórca uwielbianego serialu

Ukrywali tę wiadomość przed mediami. Zmarł aktor i twórca uwielbianego serialu Źródło: .

Mężczyzna odpowiedzialny za powołanie do życia jednego z najpopularniejszych seriali, nie żyje. Rodzina nie chciała podać informacji o jego śmierci do mediów, wszystko wydało się przypadkiem. Niezwykle przygnębiające wieści.

Mężczyzna zmarł kilka dni temu, ale dopiero przez przypadek wszyscy fani dowiedzieli się, że nie żyje. Wierni widzowie jednego z najpopularniejszych i kultowych seriali komediowych uronili łzę za wybitnym twórcą.

Mężczyzna zmarł kilka dni temu, nikt o niczym nie wiedział

Chociaż mężczyzna zmarł 3 lutego, to dopiero przypadkiem informacja o jego odejściu dostała się do mediów. Twórca odszedł w jednym z kalifornijskich szpitali, bowiem w ostatnich latach życia jego stan zdrowia nie był najlepszy. Krótko przed śmiercią mocno się pogorszył - ostatecznie 96-letni aktor, producent i scenarzysta zmarł w wieku 96 lat na niewydolność serca. Informacja, że Gene Reynolds nie żyje, już obiegła cały świat.

Stacja CNN skontaktowała się pewnego dnia z rodziną scenarzysty, a osoba prowadząca rozmowę otrzymała informację, że Gene Reynolds odszedł 3 lutego. Znany twórca osiągnął sławę dzięki kultowemu serialowi - to on wyreżyserował pierwszy odcinek i zajął się produkcją kolejnych. Komediowy serial "MASH", liczący sobie 251 odcinków i opowiadający o perypetiach amerykańskich chirurgów wojskowych oraz pielęgniarek, toczący się podczas wojny w Korei w latach 50. Śmierć Reynoldsa to ogromna strata dla całej kinematografii.

Od zawsze chciał pracować przy serialowych i telewizyjnych produkcjach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gene Reynolds już od lat nastoletnich miał ciągoty do filmowego światka. W wieku 14 lat zagrał w filmie "Bohaterowie morza". Nie wiadomo, jak potoczyłaby się jego kariera, gdyby nie wezwanie do obowiązkowej służby wojskowej. Nawet po jej zakończeniu wyjechał do Nowego Jorku, aby szukać pracy w telewizji. Chociaż nadal otrzymywał sporo propozycji ról, to chciał czegoś więcej - w końcu więc odnalazł się jako reżyser i scenarzysta.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. 
Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

To właśnie dzięki Gene'owi Reynoldsowi w serialu został obsadzony Alan Alda. Aktor wzruszająco go pożegnał.

- Mój przyjaciel i mentor Gene Reynolds zmarł, ale jego umysł i serce żyją w 'MASH', klasyku, który pomagał tworzyć, produkował i reżyserował - napisał Alda na Twitterze,

Fot. instagram.com/lisagaye_t

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze ostrzegają przed prawdziwą epidemią. Znamy jej przyczynę
  2. Nie żyje medalista mistrzostw świata. Miał tylko 22 lata
  3. 25-latka urodziła dziecko i utopiła je w toalecie. Jej wytłumaczenie nie mieści się w głowie
  4. Uczestnik odpadł przy pierwszym pytaniu z Milionerów. Tylko pozornie jest proste, nawet my mieliśmy problem
  5. 5-latka umierała w męczarniach na oczach rodziców. Nie wezwali lekarza, chcieli jej pomóc w kuriozalny sposób

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News