Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego

Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego Źródło: .

Mężczyzna zainstalował w mieszkaniu kamerę, by zobaczyć, jak zachowuje się pies pod jego nieobecność. To, co ujrzał na nagraniu, przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Teraz już wie, że nigdy nie zostawi pupila samego w domu.

Mężczyzna od dawna ma w domu psa. Traktuje go jak członka swojej rodziny, najlepszego przyjaciela i wiernego towarzysza podczas długich spacerów o poranku.  Zastanawiał się jednak, co jego ulubieniec robi, gdy zostaje sam w domu. Postanowił zainstalować kamerę i przekonać się, czy jego zwierzak jest grzeczny.

Właściciele psów zawsze są ciekawi, co ich czworonogi robią w domu, gdy zostają same. Najczęściej po prostu śpią. Zdarza się, że niekiedy znudzone samotnością zwierzęta bawią się ulubionymi zabawkami lub wyglądają przez okno. Są jednak zwierzaki, które zachowują się zupełnie inaczej.

Mężczyzna zakłada w domu kamerę, by podglądać psiaka 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ciekawość skłoniła mężczyznę do tego, żeby zainstalować w domu kamerę. Ze wszystkich sił pragnął dowiedzieć się, co takiego robi jego psiak, kiedy nikogo nie ma w domu. Po obejrzeniu nagrania był w szoku. Nigdy nie widział u swojego pupila takiego zachowania. Dziś już wie, że nigdy nie pozwoli na to, by pies został sam.

Czworonóg jest przedstawicielem rasy goldendoodle. Jest to połączenie labradora i pudla, które okazało się bardzo udane. Są bardzo przyjazne, energiczne i lubią dzieci, a dzięki temu, że mają w sobie geny pudla, ich sierść jest "hipoalergiczna". Nie znaczy to, że nie uczula, ale psy gubią mniej włosów i naskórka, przez co są idealne dla osób dbających o czystość lub takich z lekką alergią. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
2. Znalazła przy rzecze roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy

Na nagraniu piesek zachowuje się zupełnie inaczej niż w momencie, gdy cała rodzina jest w domu. Biegał po mieszkaniu i w przerażający sposób wył. Szukał swoich opiekunów, a w chwili gdy zorientował się, że jest sam, widać, że nie był tym zachwycony. Pozostawiony sam najprawdopodobniej odczuwał smutek, a może nawet i strach. 

- Mam go już sześć lat, a pierwszy raz usłyszałem jego wycie. Już nigdy nie zostawię go samego - powiedział właściciel po obejrzeniu filmu z psiakiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukasz idealnego auta dostawczego? Peugeot ma dla CIEBIE fantastyczną ofertęAdvertisement
  2. W pośpiechu wycofują skażone mięso. ZABIŁO już 5 osób!
  3. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  4. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  5. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  6. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

źródło: Youtube

 

Następny artykuł