Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki

Przez lata więził ją w piwnicy, gwałcił i maltretował, a na piętrze wiódł normalne życie. Zdjęcia jej "więzienia" przyprawiają o ciarki Źródło: Austrian Police

Mężczyzna zadziałał szybko - błyskawicznie porwał dziewczynkę, by potem przez lata więzić ją w piwnicy. Nie mieści się w głowie, że codziennie gwałcił ją i maltretował, a przez cały ten czas wiódł na pozór normalne życie. Nikt się nie zorientował, że w domu więzi 10-latkę.

Mężczyzna przez kilka lat więził w piwnicy 10-latkę. Dziewczynka przez lata była gwałcona, maltretowana i manipulowana. Uzależniła się od swojego oprawcy, jej losy przyprawiają o łzy.

Mężczyzna błyskawicznie wciągnął ją do auta i zamknął w lochu

2 marca 1998 roku 10-letnia Natascha Kampusch została porwana przez bezrobotnego mężczyznę. Tamtego dnia pokłóciła się z mamą i wybiegła do szkoły. Wzburzenie dziewczynki wykorzystał czatujący na nią pedofil. Zaczepił ją z błahego powodu, a następnie wciągnął do auta. Wolfgang Přiklopil był dobrze przygotowany - w piwnicy swojego domu zorganizował loch dla ofiary. Pomieszczenie miało jedynie 5 m², było jej więzieniem na kolejne kilka lat.

Natascha nie mogła opuszczać lochu, a pedofil kazał nazywać siebie "mistrzem" i klękać przed nim. Kiedy 10-latka była nieposłuszna, bił ją i kopał, a kiedy zasłużyła kupował jej ubrania, książki, zabawki i grali wspólnie w chińczyka. Nie zgwałcił jej od razu - doszło do tego 4 lata później.

- Leżałam sztywna ze strachu w łóżku sprawcy. Zamknął drzwi za sobą, a klucz położył na szafie, która była tak wysoka, że sam musiał stanąć na palcach, żeby go dosięgnąć. Potem położył się przy mnie. Za pomocą kabla przywiązał mój nadgarstek do swojego - wyznała po latach.

Kilka godzin po jej zniknięciu powziął decyzję o samobójstwie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałciciel o dziwo zżył się z nastolatką do tego stopnia, że nawet wyjeżdżali razem na wakacje. Dziewczyna jednak bała się uciec, a nikt ze znajomych pedofila nadal nie zorientował się, że w domu nie mieszka całkowicie sam. W końcu po 8 latach, 23 sierpnia 2006 roku, pełnoletnia Natascha wykorzystała nieuwagę Přiklopila i uciekła. Mężczyzna kilka godzin po jej zniknięciu popełnił samobójstwo. Kiedy policja weszła do piwnicy domu, nie mogli sobie wyobrazić, jak dziewczynka mogła spędzić tam 8 lat swojego życia. Zdjęcia pomieszczenia znajdują się poniżej tekstu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe, tragiczne wiadomości obiegły polskie media. Nie żyje Sylwester Zając

2. "Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" został ojcem. Znamy płeć dziecka

Psycholodzy zdiagnozowali u nastolatki syndrom sztokholmski, bowiem kilka lat po bolesnych wydarzeniach Natascha zaczęła go w pewien sposób usprawiedliwiać i opłakiwać. Powiedziała, że był "częścią jej życia". Postanowiła udzielać wywiadów, napisać książkę oraz uczestniczyła w realizacji filmu na podstawie jej historii - dorobiła się fortuny. Co ciekawe, pedofil zapisał jej w spadku dom, w którym ją więził. Kobieta na pewien czas tam wróciła, ale nie zamierza sprzedać nieruchomości.

Fot. Austrian Police 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroby, które sieją największe spustoszenie. Odpowiadają za śmierć ponad połowy Polaków
  2. Były reprezentant Polski trafi do więzienia. Skazano także byłego prezesa klubu Ekstraklasy
  3. Maryla Rodowicz zmaga się z poważnymi problemami. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, końca nie widać
  4. Owczarek niemiecki bez opiekuna pojawił się na komisariacie policji. Niewiarygodne, co się stało chwilę później
  5. Dramatyczny czas w życiu Kożuchowskiej. Rodzina mocno się niepokoi
  6. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News