Partnerka ugryzła go podczas stosunku. Jego intymna część ciała zrobiła się czarna, miesiąc lekarze walczyli o jego życie

Partnerka ugryzła go podczas stosunku. Jego intymna część ciała zrobiła się czarna, miesiąc lekarze walczyli o jego życie Źródło: Pixabay / 12019

Mężczyzna nie spodziewał się, że niewinne zdarzenie podczas stosunku może mieć tak opłakane skutki. Po tym, jak partnerka ugryzła go w prącie, przez miesiąc walczył o życie w szpitalu.

Mężczyzna przez wiele dni walczył o życie w szpitalu, po tym jak partnerka ugryzła go w intymną część ciała. Nie miał pojęcia, że niewinna zabawa może skończyć się dla niego tak dramatycznie. 43-latek był przerażony, kiedy usłyszał od lekarza diagnozę.

Mężczyzna został ugryziony przez partnerkę w intymną część ciała

43-latek był przerażony tym, co stało się z jego penisem. Podczas stosunku partnerka dla zabawy przygryzła jego członek. Zęby spowodowały nacięcie na delikatnej błonie penisa, a w tym miejscu skóra zaczęła zmieniać kolor. Ugryzienie spowodowało infekcję, a członek zaczął gnić. Po kilku dniach ból znacznie się nasilił, a rana stała się czarna. Mężczyzna natychmiast udał się do szpitala.

Raport z tego przypadku został opublikowany w Visual Journal of Emergency Medicine. Publikacja zawiera zdjęcie, na którym widać 3 centymetrową ranę w kształcie dwóch okrągłych, czarnych znaków, znajdująca się na żołędzi członka. Kolor ten oznacza, że w miejscach tych doszło do bardzo niebezpiecznej martwicy skóry.

Mężczyzna trafił do szpitala z poważną infekcją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście infekcja nie rozprzestrzeniła się po organizmie mężczyzny i nie doszło do groźnej dla życia sepsy. 43-latek przez miesiąc przebywał w szpitalu, a lekarze podawali mu dożylnie antybiotyk. Po tym czasie lekarstwo zamieniono na doustne, a medycy stwierdzili, że członek mężczyzny, choć ma minimalną deformację, został uratowany i znów będzie w pełni sprawny.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Po ujawnionych filmikach z bójki zrobiła się wielka afera. Wiadomo, co dalej z "Pięknymi i młodymi"

Specjaliści zwracają uwagę, że przypadek 43-latka to nie jedyna taka sytuacja. Dla niego wszystko skończyło się dobrze, ale takie uszkodzenia mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia poszkodowanych pacjentów. Ważne jest, by szybko reagowali na wszystko, co budzi ich podejrzenie.

- Podobnie jak w tym przypadku, ukąszeni w prącie pacjenci często nie szukają natychmiastowej pomocy medycznej, a proces chorobowy postępuje. W rzadkich przypadkach ukąszenia mogą prowadzić do zagrażających życiu chorób zakaźnych, takich jak gangrena Fourniera, które wymagają natychmiastowego leczenia chirurgicznego - napisał w raporcie Mark Zosky, adiunkt medycyny ratunkowej na Uniwersytecie College of Medicine w Arizonie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News