Sceny jak z horroru w centralnej Polsce. Policja nagle zaczęła strzelać do uciekającego mężczyzny

Sceny jak z horroru w centralnej Polsce. Policja nagle zaczęła strzelać do uciekającego mężczyzny Źródło: twitter/polska_policja/

Mężczyzna próbował uciec przed funkcjonariuszami policji, którzy gdy tylko go dostrzegli, ruszyli w pościg. Chwilę później padły strzały, a w okolicy zrobiło się jeszcze bardziej niebezpiecznie. Polskie media podają coraz więcej szczegółów na temat całego zdarzenia.

Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności, dlatego gdy tylko dostrzegł na swojej drodze mundurowych, zaczął uciekać. Ci nie pozostali obojętni i natychmiast pospieszyli za zbiegiem. Po chwili padły strzały, wymierzone prosto w stronę zbiega, co zakończyło pościg o wiele szybciej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. 

Sceny jak z horroru. Mężczyzna zaczął uciekać przed policjantami, a ci oddali strzały

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na ulicach Krzywicy, wsi położonej w województwie mazowieckim. Patrolujący wówczas tamtejszą okolicę funkcjonariusze policji dostrzegli mężczyznę, którego poszukiwali już od długiego czasu. Nie zwlekając ani chwili ruszyli za nim, jednak gdy ten tylko ich zauważył, zaczął uciekać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zbieg uciekał autem osobowym, a jadący za nim mundurowi przez dłuższą chwilę nie mogli go dogonić. W końcu funkcjonariusze zdecydowali się na ostateczny krok, oddając kilka strzałów w stronę mężczyzny. Jak podaje RMF FM, kule nie trafiły bezpośrednio w kierowcę, a w trzy opony, co szybko zakończyło pościg. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Po użyciu broni policjanci mogli już bez problemu zatrzymać przestępcę. Zakutego w kajdanki odprowadzono na komisariat policji, gdzie mundurowi już wszczęli śledztwo. Na miejsce zdarzenia przybył oddział służb, które rozpoczęły zabezpieczanie śladów. W chwili obecnej nie pojawiło się zbyt wiele informacji w sprawie tego, za co mężczyzna był poszukiwany oraz czy i jakie czekają go konsekwencje. Niewykluczone, że gdy tylko śledczym uda ustalić się coś więcej, przekażą oficjalne informacje do mediów. Tymczasem okoliczni mieszkańcy wciąż nie mogą pozbierać się po strzelaninie, do której doszło na ich oczach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Finał "Mam talent" zaskoczył wszystkich widzów. Poznaliśmy zwycięzce, wielu się nie spodoba
  5. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka   
  6. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł