63-latka nie obcinała włosów od 50 lat. Przeszła nieziemską metamorfozę, mężowi na widok "nowej" żony niemal stanęło serce

63-latka nie obcinała włosów od 50 lat. Przeszła nieziemską metamorfozę, mężowi na widok "nowej" żony niemal stanęło serce Źródło: screen z youtube

Metamorfoza 63-latki sprawiła, że wszystkim niemal stanęło serce. Zmiana jest piorunująca i zdaniem jej najbliższych, zdecydowanie na plus.

Choć metamorfoza okazała się strzałem w dziesiątkę, 63-latka długo z nią zwlekała. Aż trudno uwierzyć, że podjęcie decyzji o zmianie zajęło jej 50 lat. Przez ten cały czas nie obcinała swoich włosów, co jak się okazało, wynikało z młodzieńczej traumy. W końcu jednak decyzja zapadła, a ona zmieniała się nie do poznania. Bliskim szczęki opadły z wrażenia. 

63-latka przez 50 lat nie obcinała włosów 

Karen z Minnesoty od najmłodszych lat żyła z długimi, sięgającymi pasa włosami, których nie miała zamiaru obcinać i co więcej, nikt nie był w stanie jej do tego przekonać. Gdyby była jeszcze nastolatką, mama sama postanowiła zmienić jej fryzurę, a ta nie tylko jej się nie spodobała się, ale odcisnęła tak duże piętno, że Karen przez 50 lat nie skracała swoich włosów. 

Im jednak dłuższe miała włosy, tym trudniej było jej na co dzień funkcjonować. Fryzura stawała się problematyczna, obciążała szyje, a wypadające włosy były dosłownie wszędzie. Dopiero, gdy skończyła 63 lata uznała, że przyszedł najwyższy czas na zmianę i drastyczne obcięcie. Po pomoc zgłosiła się do The Makeover Guy, który po uzgodnieniu miał wykonać jej nieziemską fryzurę. Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Metamorfoza zaparła mężowi dech w piersiach 

Karen zdecydowała się na odważne cięcie do ramion, zmianę koloru i delikatne podkręcenie. Efekt końcowy? Oszałamiający! Kobieta wygląda o co najmniej kilka lat młodziej, jej twarz wydaje się promienna i wypoczęta. Gdy córka oraz mąż zobaczyli ją po raz pierwszy, nie mogli uwierzyć. 

Dzisiaj grzeje:  1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach 

2. Matka dodała wstrząsające zdjęcie z niemowlęciem. Chce, żeby lekarze zapłacili za swoje błędy

Ukochany 63-laki był pod ogromnym wrażeniem zmiany żony, którą bez wahania uznał za wielki plus. Teraz Karen czuje się znacznie szczęśliwsza, a nawet wprost przyznaje, że życie z krótkimi włosami jest o wiele prostsze. Nie ma problemu z ich ułożeniem, a także nie przeszkadzają jej w codziennych czynnościach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Trudno nie złapać się za głowę. Ujawniono, ile zarobił Kubacki, braknie słów
  4. Nie miał litości dla Agaty Dudy. Wypomniał wstydliwą historię, wolałaby, żeby świat o niej nie wiedział
  5. Marta Manowska jest załamana. Bardzo smutne informacje, współczujemy z całego serca
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News