BARDZO kontrowersyjne wystąpienie. Telewizja na żywo upokorzyła cały kraj

BARDZO kontrowersyjne wystąpienie. Telewizja na żywo upokorzyła cały kraj Źródło: fot. twitter.com

Mistrzostwa Świata w Rosji przynoszą coraz to nowe niespodzianki. Już pierwsza kolejka fazy grupowej wywołała wiele emocji, trwająca zaś druga już zdążyła pogrzebać nadzieje wielu drużyn na dalszą grę. Jedna z telewizji w związku z tym pozwoliła na niezwykle kontrowersyjne wystąpienie.

Czwartkowe mecze 2. kolejki fazy grupowej Mistrzostw Świata w Rosji przyniosły kilka zaskoczeń. Jednym z nich była niewielka wygrana Francji z Peru, które dzielnie walczyło o utrzymanie się w dalszej grze. Największym szokiem była jednak sromotna klęska Argentyny, która pozwoliła Chorwacji na strzelenie sobie aż trzech bramek. Chociaż drużyna Argentyny już od pewnego czasu jest dość słabo oceniana, nikt nie spodziewał się tak dramatycznej przegranej.

Messi i Maradona płakali

Eksperci i widzowie od początku podkreślali, że w reprezentacji Argentyny jest właściwie tylko jedna mocna strona - to Leo Messi, który jest snajperem Barcelony. Polityk PSL Janusz Piechociński (znany z upodobania do piłki nożnej) komentował nawet przed meczem, że ciekaw jest wyniku meczu Messi-Chorwacja. Wynik był porażający. Argentyna, która wcześniej zdołała zdobyć tylko 1 punkt po remisie z Islandią, grając z Chorwacją całkowicie się pogubiła. Jak podkreślają media sportowe, w pierwszej połowie gra drużyny była "poprawna". Do szatni obie drużyny schodziły bez bramek. Utrata gola w 53. minucie meczu sprawiła jednak, że gra Argentyny całkowicie się posypała. W tym momencie ani Messi, ani nikt w drużynie z Ameryki Południowej, nie potrafił zdziałać już nic. Kraj, który wydał na świat jedną z najjaśniejszych gwiazd futbolu, Diego Maradonę, przegrał ten mecz z kretesem.

Telewizja upokorzyła drużynę i cały kraj

Argentyna, by wejść do drugiej rundy, musi mieć bardzo dużo szczęścia. Niekiedy ironicznie używa się pojęcia "matematycznych szans". By wejść do drugiej rundy mundialu, Argentyna musi liczyć na to, że zarówno w trwającym obecnie meczu, jak i w 3. kolejce Islandia nie wygra, ponadto w meczu 3. kolejki Argentyna musi pokonać Nigerię naprawdę wysoko. Po dramatycznym występie w meczu z Chorwacją, argentyńska telewizja TyC Sports jeszcze bardziej "dokopała" swojej drużynie. Kiedy rozpoczęło się pomeczowe studio, oczom widzów ukazał się szokujący widok. Dziennikarze i eksperci obecni w studiu stali z grobowymi minami i milczeli. W ten sposób minutą ciszy uczcili spektakularną klęskę swojej kadry narodowej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Kadra rozbita w pył! WOJNA między Milikiem i Lewandowskim
  2. Koszmar podczas Mundialu! Samochodem wjechał w tłum kibiców
  3. Klęska żywiołowa w Polsce. UE chce nam dać 12 mln euro wsparcia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News