Jak zapewne można się było spodziewać, wizyta Donalda Trumpa w Polsce oraz liczne memy, które powstały przy jej okazji po raz kolejny udowodniły, że kreatywność oraz poczucie humoru internautów nie mają granic. Oto grafiki, które jeszcze przez długi czas będą królowały na wszystkich portalach społecznościowych.

Już kiedy Polacy oficjalnie dowiedzieli się, że znany ze swojej rozbudowanej oraz ekspresyjnej mimiki twarzy Donald Trump odwiedzi nasz kraj, żartowano z przewidywanej ilości memów, która powstanie przy tej okazji. Jako że internauci najczęściej nie szczędzą żartów także Andrzejowi Dudzie, można było liczyć na dużą dawkę humoru oraz kreatywności. Niektórzy twórcy grafik przewyższyli jednak nawet oczekiwania.

Poza naprawdę zabawnymi, czy zgryźliwymi memami, na portalach społecznościowych opublikowano wiele obrazków zawierających wulgarne treści. Bez względu na formę, większość z nich zdobyła jednak ogromną popularność, przez co wciąż pozostają licznie udostępniane na Facebooku, czy Twitterze. Przyznać trzeba, że niektóre z nich są naprawdę inteligentne i zabawne, a niektóre po prostu prowokują śmiech swoją naiwnością, czy nietypową konwencją.

...

Zobacz również

Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook
Fot. Facebook