Memy i przeróbki po akcji JKM-a. Schetyna zaś przeprasza Europę
Wiadomości Pikio - 8 Lipca 2015

Memy i przeróbki po akcji JKM-a. Schetyna zaś przeprasza Europę

Janusz Korwin-Mikke użył nazistowskiego znaku podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego chcąc podkreślić, że w jego opinii, Unia Europejska poprzez swoje decyzje upodabnia się do III Rzeszy. Internauci są podzieleni.

Korwin-Mikke podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego użył słów "Ein Reich, Ein Volk, Ein Ticket" nawiązując do nazistowskiego hasła "Ein Reich, Ein Volk, Ein Führer", czyli jedna rzesza, jeden naród, jeden wódz. O co chodzi? Korwin-Mikke uważa, że Unia Europejska powoli staje się państwem federacyjnym. Liderowi partii KORWiN nie podoba się koncepcja "jednego biletu", który można byłoby kupić do podróżowania po całej Europie. Internauci są podzieleni. Jedni są oburzeni zachowaniem Korwin-Mikkego, inni zaś zaznaczają, że forma jest mniej ważna niż przekaz. Sieć wypełniły różne humorystyczne memy oraz przeróbki. Na pewno humorystycznie do gestu Korwin-Mikkego nie podszedł Grzegorz Schetyna, który przeprosił całą Europę.katy perrymerkel memein prozentkorwinwigiliaein volkPolecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

https://www.youtube.com/watch?v=BGcyEi68qcc
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News