Pękniecie z dumy! Najwspanialszy prezent z okazji narodzin syna Meghan Markle wysłano z Polski

Pękniecie z dumy! Najwspanialszy prezent z okazji narodzin syna Meghan Markle wysłano z Polski Źródło: Screenshot z youtube.com/CBS This Morning

Meghan urodziła kilka dni temu nowego potomka rodziny królewskiej, którego przyjście na świat było najważniejszym wydarzeniem społecznym w Wielkiej Brytanii w ostatnich dniach. Para książęca otrzymała wiele gratulacji - w tym także od polskiej firmy, czego nikt się nie spodziewał. Prezent, który przygotowali dla małego royal baby jest zaskakujący.

Meghan cały swój czas poświęca małemu Archiemu, który przyszedł na świat 6 maja. Od paru dni wszystkie oczy skierowane są właśnie na małego księcia, którego narodzin oczekiwały miliony Brytyjczyków. Po porodzie do książęcej pary z całego świata płynęły gratulacje. Przyłączyła się do nich także znana polska firma produkująca luksusową zastawę stołową. Prezent, który wysłano royal baby pozytywnie zaskoczył internautów.

Meghan otrzymała od polskiej firmy wyjątkowy prezent. Takiej niespodzianki nikt się nie spodziewał

HEFRA to firma z Legnicy produkująca znaną w całej Polsce zastawę stołową wysokiej klasy. Zarząd zdecydował się wysłać dla royal baby specjalny prezent - ręcznie grawerowaną srebrną łyżeczkę. Wybór ten pozornie może wydawać się dość zaskakujący. Idzie za nim jednak wielowiekowa tradycja, wedle której dziecko rodzące się ze srebrną łyżeczką w ustach, będzie wieść życie szczęśliwe.

Firma HEFRA prezent przekazać chce na licytację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecku sprzyjał pomyślny los, dlatego chętnie obdarowujemy ukochane osoby prezentami „na szczęście”. Wraz z całym światem marka HEFRA niezwykle cieszy się  z narodzin nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Dlatego pragnąc upamiętnić tę magiczną chwilę, a jednocześnie uszanować decyzję pałacu Buckingham o nieprzesyłaniu podarunków, postanowiliśmy przekazać nasz prezent dla Panicza Archiego - ręcznie wykańczaną srebrną łyżeczkę „Bocianka” na cele charytatywne, a dokładnie dla Fundacji Ex Animo im. Księżnej Marii Sapiehy, której działalność skupia się na pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi. Pieniądze uzyskane z licytacji podczas dorocznego balu, zostaną przekazane na rzecz Kliniki Onkologii Instytutu Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka. Wierzymy, że pomagając innym, w jak najlepszy sposób ukoronujemy tę niezwykłą chwilę - powiedziała Ewa Bałdyga udzielając komentarza mediom.

Na łyżeczce widnieje napis "Archie Harrison", a obok znajduje się data jego narodzin.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródła: Jastrząb Post / Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News