Meghan Markle
screen/youtube/BBC News
Patryk Korzec - 20 Października 2018

Meghan Markle zniknęła na dobre. Szczerze tego nienawidziła

Meghan Markle w ostatnim czasie jest pod stałą obserwacją mediów. Jej poczynania śledzi cały świat, a wszystko przez jej głośny ślub z księciem Harrym. Teraz każda jej wypowiedź jest komentowana przez tysiące ludzi, tymczasem stało się coś, czego nie spodziewał się nikt. 

Meghan Markle jeszcze do niedawna była amerykańską aktorką, o której zrobiło się głośno dzięki otrzymaniu jednej z głównych ról w serialu "W garniturach", teraz jednak wszystko się zmieniło. Obecnie należy do brytyjskiej rodziny królewskiej za sprawą ślubu z Księciem Harrym, a jej zachowanie śledzi cały świat. Mimo tego, że wydarzenie miał miejsce niedawno, wokół kobiety już wybuchło wiele kontrowersji. Większość z nich związana jest z jej rodziną, która od dłuższego czasu za wszelką cenę usiłuje wybić się na sławie i rozpoznawalności kobiety. Uważnie obserwowana jest także jej aktywność w mediach, lecz to, co stało się tym razem, z pewnością wywoła kolejną burzę.

Meghan Markle szczerze tego nienawidziła

Meghan Markle przed ślubem była wyjątkowo aktywna na wielu portalach społecznościowych. Stale utrzymywała kontakt ze swoimi fanami, dzieliła się swoimi przemyśleniami oraz zdjęciami, lecz po tym, jak została żoną księcia Harry'ego musiała zamknąć wszystkie swoje konta i profile w mediach społecznościowych. Ku zdziwieniu wszystkich, takie wymagania wcale nie wywołały wzburzenia u młodej księżnej - stało się wręcz przeciwnie. Jak się okazało, Meghan Markle wcale nie lubiła prowadzić Instagrama, co przyznała w rozmowie z Jessina Oakes. - Pochlebstwa i krytyka przechodzą przez ten sam pryzmat - stwierdziła księżna. Dalej określiła usunięcie wszystkich swoich social-kont za prawdziwe "wyzwolenie", dzięki któremu wreszcie czuje się wolna, niezależna, a przede wszystkim - szczęśliwa. Taka deklaracja z pewnością nie wzbudzi entuzjazmu jej fanów, którzy z wielkim zaangażowaniem śledzili jej profil.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
pałacOto pałac, który Meghan Markle dzieli z księżniczką Eugenią [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Kontrowersje związane z Meghan Markle

Meghan Markle od samego początku wywołuje wiele kontrowersji. Większość z nich spowodowana jest przez jej rodzinę, która zdaniem mediów usiłuje wybić się na popularności kobiety. Wszystko zaczęło się od jej ojca, który otwarcie przyznał, że odpłatnie umawiał się z dziennikarzami na zdjęcia oraz wysyłał im kompromitujące zdjęcia księżnej. Potem głośno zrobiło się z kolei o przyrodniej siostrze Meghan, która niedawno przyjechała do Wielkiej Brytanii i bardzo natarczywie nalegała na spotkanie z księżną. Ostatecznie jednak do niego nie doszło, bowiem kobiety nie utrzymywały ze sobą kontaktu już od wielu lat, a Meghan nie widziała powodu, by ten stan rzeczy zmieniać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. MOPS ZAPŁODNIŁ HUSKY. CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE WIDZIELIŚMY
  2. Jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy? Proste tricki
  3. Wstrząsające wyniki z Polski. Jest coraz gorzej, nikt nie potrafi tego zatrzymać
  4. OFICJALNE: Cała Europa już o tym mówi! Donald Tusk właśnie zdecydował
  5. Potężna burza po DDTVN! Celebrytka doprowadziła tysiące kobiet do szału
Olga KalickaTe gwiazdy spodziewają się dziecka w najbliższym czasie!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News