Syn Meghan i Harry'ego zamieszka w luksusowej posiadłości. Przecieramy oczy ze zdumienia

Syn Meghan i Harry'ego zamieszka w luksusowej posiadłości. Przecieramy oczy ze zdumienia Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Meghan Markle nawet po porodzie wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów rodziny królewskiej. Na temat najmłodszego royal baby wciąż pełno spekulacji, ale znane są już niektóre fakty. Wiadomo między innymi, w jak komfortowych warunkach rodzina spędzi nadchodzące tygodnie.

Meghan Markle podczas ciąży zasiała ziarno niepewności w sercach wielu fanów. Księżna Sussex zazwyczaj zachowywała się tak, jak chciała, a nie jak powinna, dlatego jej postanowienia dotyczące dziecka były szeroko omawiane. Powstało wiele pytań, między innymi o przyszłe miejsce zamieszkania małego księcia. Jak na razie warto wiedzieć, gdzie malec rozpocznie swoje życie.

Rodzina opuści Wielką Brytanię? Media donoszą o rychłej przeprowadzce księżnej

Brytyjska prasa ciągle spekuluje na temat planów Meghan Markle. Dosyć napięte relacje Amerykanki z resztą rodziny królewskiej sprawiają, że wiele osób uznało wyprowadzkę z wysp brytyjskich za pewnik. Pojawiają się natomiast rozbieżności dotyczące miejsca docelowego.

Jedną z teorii jest ta, która mówi o przenosinach do Afryki. Według niej książę Harry i jego żona mieliby właśnie dokańczać prowadzenie negocjacji dotyczących przeprowadzki do południowej części kontynentu. Para miałaby tam pełnić rolę ambasadorów.

Inne pogłoski głoszą, że księżna Sussex postanowi wrócić do swojej ojczyzny, a konkretnie do Los Angeles w stanie Kalifornia. Dzięki takiemu posunięciu mogłaby wychować swojego syna w miejscu, w którym sama dorastała, a mały książę miałby kontakt z rówieśnikami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle i jej syn będą żyć w luksusach. Standardy są wyjątkowo wysokie

Jak na razie doniesienia o przeprowadzce w te albo inne miejsca nie zostały potwierdzone. Jedno jest pewne: zanim rodzina gdziekolwiek się uda, musi poczekać, aż ich synek nieco podrośnie. Do tego czasu będą spędzać swoje dnie w posiadłości Forgmore Cottage.

Dom, choć z wierzchu wygląda dosyć niepozornie, w środku skrywa prawdziwe wygody. Tuż przed porodem Meghan Markle został gruntowanie wyremontowany, a do posiadłości dodano między innymi ogródek warzywny i salę do uprawiania jogi. 

To jednak nie wszystko: budynek zawiera aż 10 sypialni oraz dźwiękoszczelne okna, które doskonale tłumią wszelkie dźwięki dochodzące z zewnątrz. Cały teren posiadłości jest chroniony przez nowoczesny system antywłamaniowy, aby rodzina mogła się czuć bezpiecznie.

(Fot. Instagram/symplymeghanmarkle)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News