Meghan Markle wyprowadzi się do Afryki? Oficjalne stanowisko pałacu Buckingham

Meghan Markle wyprowadzi się do Afryki? Oficjalne stanowisko pałacu Buckingham Źródło: Screenshot z youtube.com/BBCNews

Meghan Markle ma po porodzie wyprowadzić się do Afryki - a przynajmniej tak podały brytyjskie media. Portale rozdmuchały plotkę do tego stopnia, że głos w sprawie postanowił oficjalnie zabrać nawet rzecznik Pałacu Buckingham. Już wiemy, jak jest naprawdę.

Meghan Markle już niedługo urodzić ma "royal baby". Niektórzy uważają, że tak naprawdę już urodziła - podczas minionej Wielkanocy. Dotąd jednak żadne poważne źródło nie potwierdziło tych rewelacji. Nadal pozostają one uznawane przez entuzjastów teorii spiskowych.

To jednak niejedyna informacja, która wzbudziła burzę wokół rodziny królewskiej. Obserwatorzy książęcej pary zaskoczeni zostali ostatnio tajemniczą wieścią o tym, że Meghan Markle planuje ze swoim małym dzieckiem odwiedzić Afrykę. Jaka jest prawda?

Meghan Markle pojedzie do Afryki? Oficjalne oświadczenie rzecznika Pałacu Buckingham

Informacja o przeprowadzce księżnej Sussexu do Afryki wstrząsnęła fanami rodziny królewskiej. Zaczęli oni zastanawiać się nad tym, w jaki sposób tego rodzaju podróż wpłynie na rozwój "royal baby". Nic dziwnego, w ogólnej opinii Afryka nie jest uznawana za kontynent zbyt bezpieczny. Poza tym w przeważającej większości temperatura jest tam koszmarnie wysoka. To może odbić się na zdrowiu przyszłego małego księcia lub księżnej.

Tego rodzaju spekulacje wyglądają na absurdalne. Jednak nie pojawiły się one zupełnie bez przyczyny. Jeden z portali doniósł, że książę Harry otrzymał propozycję wyprowadzki na "czarny kontynent" od samego ambasadora Davida Manninga (który na co dzień zajmuje się doradzaniem książęcej parze w kwestii stosunków międzynarodowych). Taki krok byłby świetną okazją, aby zdobyć dla Wielkiej Brytanii nowych sojuszników, czym oczywiście w przyszłości miałby zajmować się książę Harry. Afryka w ostatnim czasie rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, a niektórzy specjaliści od geopolityki uważają, że już niedługo kontynent ten stanie się nowym imperium.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć wszystko wydaje się logiczne, to jednak póki co oficjalnie rodzina królewska nie podjęła jeszcze takiej decyzji. Wszelkie wątpliwości w rozmowie z CNN rozwiał rzecznik Pałacu Buckingham.

 - Wszystkie plany na przyszłość księcia i księżnej są na tym etapie spekulacją. Żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte na temat ich przyszłej roli - czytamy oficjalne oświadczenie.

Fani, którzy boją się o bezpieczeństwo "royal baby", mogą więc póki co odetchnąć z ulgą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył

Źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News