Cały świat usłyszał, co syn księżnej Kamili sądzi o Meghan Markle. Poruszenie na Wyspach

Cały świat usłyszał, co syn księżnej Kamili sądzi o Meghan Markle. Poruszenie na Wyspach

Meghan Markle od lat pozostaje w kręgu zainteresowania mediów z całego świata. Kiedy jednak amerykańska aktorka poślubiła brytyjskiego księcia Harry'ego, zrobiło się o niej oczywiście szczególnie głośno. Opinia publiczna była więc niezwykle podekscytowana i zaskoczona, gdy swą opinię na temat księżnej wyraził ostatecznie syn księżnej Kamili.

Meghan Markle przeszła bardzo długą drogę, aby zaistnieć w show-biznesie w Stanach Zjednoczonych. Niczym lwica walczyła o rozkręcenie swej aktorskiej kariery, którą ostatecznie zdecydowała się jednak porzucić dla miłości. Po ślubie z księciem Harrym księżna weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej, całkowicie odcinając się od dawnego życia.

Co Tom Parker Bowles sądzi o Meghan Markle? Szczera opinia syna księżnej Kamili

Niektórzy Brytyjczycy uwielbiają i podziwiają Meghan, inni - nienawidzą. Szczególną niechęcią pałają do niej zapewne ci, którzy są przyzwyczajeni do dawnego, bardzo konserwatywnego i tradycyjnego kształtu monarchii. Jednocześnie księżna może jednak liczyć także na ogromne grono fanów, starających się bronić ją przed krytykami. Na czym polega fenomen Markle? Być może na jej lekkim, zdystansowanym do sztywnych zasad stylu bycia. Księżna wprowadza do rodziny męża spory powiew świeżości, którzy z czasem zdają się doceniać nie tylko poddani, ale także krewni oraz przyjaciele Harry'ego. Do zdecydowanych zwolenników Meghan zaliczyć można bez wątpienia syna księżnej Kamili oraz jej pierwszego męża, Toma Parker Bowlesa. Chociaż jest on blisko związany z rodziną królewską, może bezpośrednio o niej opowiadać, nie obowiązują go żadne zakazy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewana szczerość Toma Parker Bowlesa. Jaka jest prywatnie Meghan Markle?

Mężczyzna pojawił się w "Good Morning Britain", a jego występ wywołał wśród tysięcy widzów wiele emocji. Parker Bowles wypowiedział się bowiem między innymi na temat kontrowersyjnej księżnej, która ewidentnie podbiła jego serce. - Jest ona cudowna, wręcz zaje*ista - stwierdził bardzo szczerze i otwarcie syn obecnej żony księcia Karola, zaskakując opinię publiczną bezpośrednim, niezbyt charakterystycznym dla arystokracji brytyjskiej tonem wypowiedzi. Tom Parker Bowles zdecydował się także ujawnić, jak jego zdaniem księżna Meghan powinna reagować na dotykającą ją krytykę. Najstarsze dziecko księżnej Kamili nie ukrywało w tej kwestii swojej opinii. - Jak mogę dać radę na ten temat? Niech kontynuuje dalej to, co robi - stwierdził Parker Bowles, w czym przyklasnęli mu liczni fani Meghan Markle.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir i Zenek Martyniuk będą WNIEBOWZIĘCI! Dawid Kwiatkowski właśnie to powiedział
  2. Wyprzedaże zima 2018 Zara, Mango i H&M. Poznaj konkretne daty
  3. Doda już to potwierdziła! Fani nie posiadają się ze szczęścia
  4. Ile waży Magda Gessler? Waga popularnej restauratorki może was zaskoczyć
  5. Ale wstyd! Justyna Żyła powiedziała wszystko i trochę za dużo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News