Meghan Markle od czasu swych zaręczyn z księciem Harrym pozostaje na językach wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna udzieliła właśnie bardzo emocjonalnego wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o swej sukni ślubnej. Widzowie są niezwykle poruszeni symbolicznym gestem poczynionym przez żonę członka monarchii.

Meghan Markle zdecydowanie nie ma łatwego życia. Dla miłości zrezygnowała z własnej kariery oraz planów na przyszłość, a w tej trudnej decyzji zdecydowanie nie wspiera jej rodzina.

Z jakimi problemami boryka się Meghan Markle?

Zarówno ojciec, jak i przyrodnie rodzeństwo księżnej często atakują brytyjską rodzinę królewską w mediach plotkarskich oraz na portalach społecznościowych. Co więcej, próbują nawet żerować na jej popularności.

Coraz częściej zachowują się tak, jakby zapomnieli o tym, że to właśnie Thomas Markle próbował ponoć zarobić na ślubie córki, sprzedając ustawione przez paparazzi zdjęcia. Z tego właśnie powodu miał nieoficjalnie nie wziąć udziału w uroczystościach ślubnych Meghan oraz Harry’ego.

Sama księżna stara się nie odpowiadać na brutalne ataki spokrewnionych ze sobą osób. Kiedy rodzeństwo próbuje ją ośmieszyć lub poniżyć, nigdy nie wdaje się w dyskusje, nie próbuje tłumaczyć.

Tajemnica sukni ślubnej Meghan Markle

Zamiast tego Markle zdecydowała się za to udzielić wywiadu stacji ITV. Opowiedziała w nim między innymi o swej sukni ślubnej, w którą wszyto niezwykle symboliczny kawałek materiału.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

Księżna chciała bowiem, aby w kreacji umieścić mały skrawek ubrania, jakie miała na sobie podczas pierwszej randki z obecnym mężem. Żona księcia Harry’ego pokazała, gdzie go dokładnie umieszczono oraz potwierdziła informacje, według których pierwsze spotkanie z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej było umówione w ciemno przez ich wspólnych przyjaciół.

Fani monarchii są pod wrażeniem pomysłowości oraz niezwykłej wrażliwości księżnej. Podziwiają także stoicki spokój, z którym stara się przyjmować ciosy zadawane przez własną rodzinę. Bez wątpienia pomagają jej w tym krewni męża, którzy bardzo szybko zaakceptowali ją jako narzeczoną, a później także żonę młodszego brata księcia Williama.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Siwiec cierpi na poważne zaburzenie psychiczne? Ostatnie zdjęcie wywołało spekulacje
  2. Magda Gessler jest wściekła. Uczestnik Kuchennych Rewolucji uprzykrza jej życie
  3. Justyna Żyła wygrywa w plebiscycie żenady roku. Zdjęcie przelało czarę goryczy
  4. Meghan Markle zrujnuje uroczystość? Rodzina Królewska jest przerażona

Czy sądzisz, że książę Harry i Meghan Markle są dobrą parą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Zobacz również