Księżna Meghan
Fot. YouTube/CBC News
Wiadomości Pikio - 23 Lipca 2018

Markle żyje w ciągłym strachu. Jedna decyzja może doprowadzić do skandalu obyczajowego

Meghan Markle przebyła długą, trudną drogę, aby ustabilizować swoje życie u boku księcia Harry'ego. Księżna już wkrótce może jednak napotkać na kolejne poważne przeszkody. Niestety są one związane z kontrowersyjnymi planami jej starszej siostry.

Markle zdobyła uznanie zarówno członków brytyjskiej rodziny królewskiej, jak i samych poddanych. W mediach głośno mówiło się o jej doskonałych relacjach z królową oraz uwielbieniu ze strony Brytyjczyków, o które walczyła będąc jeszcze narzeczoną syna księcia Karola.

Meghan Markle ma kolejne kłopoty rodzinne

Niestety sama księżna nie ma tak pozytywnych związków ze swoją rodziną. Szczególnie skrzywdzić miał ją ojciec, który próbował wykorzystać nową pozycję córki, przez co nieoficjalnie nie został zaproszony na jej ślub. Jak się jednak okazuje, nie tylko on próbuje uprzykrzyć życie świeżo upieczonej członkini brytyjskiej monarchii. Napotkała ona bowiem na ostrą krytykę ze strony siostry, której wyraźnie nie spodobało się, że Markle w towarzystwie męża pojawiła się na otwarciu wystawy o Nelsonie Mandeli. - A może byś tak oddała hołd swojemu ojcu?! Wystarczy! Zachowuj się jak człowiek, zachowuj się jak kobieta! Jeśli nasz ojciec umrze, będziesz za to odpowiedzialna! - twierdziła wyraźnie rozgoryczona Samantha Markle.

Szokujący pomysł siostry księżnej

Jak się jednak okazuje, to nie krytyka jest największym problemem księżnej Meghan. Jej siostra jest bowiem o krok od podjęcia decyzji, która postawi całą rodzinę w centrum skandalu obyczajowego. Kobieta zastanawia się bowiem nad udziałem w nowej edycji amerykańskiegoBig Brothera. - Czemu nie! W życiu chodzi o to, żeby zarabiać. Trzeba korzystać z okazji, gdy się pojawiają i cieszyć się nimi - powiedziała bowiem Samantha Markle zapytana o ewentualny udział w reality show. Czy siostra księżnej zdecyduje się wystąpić w programie? Co na to królowa i brytyjskie elity? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce.Meghan Markle Fot. Wikimedia CommonsMeghan Markle Fot. Wikimedia CommonsMeghan Markle Fot. Wikimedia CommonsChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciągnęli Jakiemu kompromitujące nagranie sprzed lat. Z tego się nie wytłumaczy
  2. To nie żart, Duda zmienił mapę Polski! Właśnie podpisał ustawę
  3. Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
ZAMIANA
aga_piotr_wozniakowie-starakowieNajdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleOni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News