Meghan Markle ma nowy pseudonim. Wzruszające

Meghan Markle ma nowy pseudonim. Wzruszające Źródło: screen/youtube/The Jayleno Fly

Meghan Markle jest jedną z najchętniej komentowanych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej. Raz po raz wywołuje ogromne kontrowersje, nad którymi skupiają się media z całego świata, a teraz na jaw wyszło, że ma nowy pseudonim. Okazuje się, że mówią tak na nią wszyscy w pałacu. 

Meghan Markle niespełna rok temu dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej po ślubie z księciem Harrym. Choć początkowo wywołała powszechny zachwyt swoim zaangażowaniem oraz wyjątkową aktywnością, nie wszyscy byli do niej przekonani. Wraz z kolejnymi kontrowersjami wokół jej osoby, skandalami związanymi z jej rodziną oraz materiałami dotyczącymi kłótni z księżną Kate, coraz więcej osób sugerowało, że nie jest to właściwa osoba na to miejsce. W ostatnim czasie jednak wszystko się zmienia, Meghan Markle zaczęła dbać o swój pozytywny wizerunek, a teraz pojawiła się informacja, iż ma nowy pseudonim. To, jak mówią na nią w pałacu, z pewnością wzruszy wielu Brytyjczyków.

Ciężkie początki Meghan Markle

Od samego początku Meghan Markle budziła ogromne emocje. Skandale wywoływane przez jej rodzinę oburzały miliony na całym świecie, a podejrzenia o jej konflikcie z księżną Kate rozwścieczały Brytyjczyków. Jakby tego było mało, Markle notorycznie przyłapywana była na wpadkach, których nie mogli jej wybaczyć eksperci. Wypominano jej zamykanie za sobą drzwi do samochodu, niezakładanie rajstop czy malowanie paznokci na ciemne kolory. Może sprawy te wydają się błahe, jednak każda z nich jest łamaniem protokołu dyplomatycznego, co na królewskim dworze jest po prostu niedopuszczalne. Najnowsze doniesienia jednak stanowią jasny punkt i dają nadzieję na pozytywną zmianę Meghan Markle.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy, wzruszający pseudonim Meghan Markle

Jak podaje brytyjska prasa, księżna z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej, a jej celem jest zostanie następczynią ukochanej księżnej Diany. "Vanity Fait" dotarło do informatora, zgodnie z którego słowami Meghan Markle już nie uprzykrza życia współpracownikom. Podobno ich relacje są teraz tak dobre, że księżna zyskała wzruszający pseudonim "Di 2" na cześć księżnej Diany. - Słyszałem, że księżną nazywają Di 2, bo jest podobna do matki Harry’ego. To urocze. Księżna Sussex ma przed kamerą tę pewność, którą miała Diana. Tak samo kocha modę i najlepszych projektantów - podaje "Vanity Fair". ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  3. Dzisiaj wieczorem setki tysięcy osób włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł