Wszyscy odwracają się od Meghan Markle! Mają ku temu ważny powód

Wszyscy odwracają się od Meghan Markle! Mają ku temu ważny powód Źródło: Meghan Markle

Meghan Markle od miesięcy nie znika z nagłówków tabloidów. Ciężarna księżna ma tyle samo powodów do radości, co do zmartwień. Prawdę o relacji z Amerykanką ujawnił jej dawny przyjaciel. Ta, jest druzgocąca.

Meghan Markle wie, że jej obecność na królewskim dworze spotyka się z szeregiem nieprzychylnych komentarzy. Kobiecie wytykano nieudane wystąpienia, sugerowano nieprzestrzeganie etykiety, a także wytykano nieodpowiednie zachowanie w stosunku do Williama i Kate. Ciężarna, postanowiła się wyprowadzić z Londynu. A z jej pałacu regularnie wyprowadzają się wieloletni współpracownicy.

Co przyjaciele mówią o Meghan Markle. Księżna nie chciałaby tego usłyszeć

Brytyjski magazyn postanowił skontaktować się z jednym ze współpracowników Meghan, gdy ta pracowała dla telewizji. Kobieta wystąpiła głównie w serialu "W garniturach" i właśnie osoba z planu postanowiła się podzielić swoimi przemyśleniami na temat pięknej aktorki. - Jest szalenie inteligentna i pewna siebie, ale bardzo, bardzo opanowana. Nie jest osobą, z którą można się zaprzyjaźnić, jest raczej typem kobiety, która najlepiej zaprzyjaźnia się ze swoją stylistką - powiedziała osoba z jej otoczenia magazynowi "Vanity Fair". Zaskakująca również stała się informacja o tym, że po otrzymaniu lepszych ról, a przy tym lepiej opłacanych gaż, Meghan postanowiła zorganizować imprezę "Goodbye Zara". Podczas niej, oddawała znajomym swoje ubrania z sieciówek i zastąpiła je sukniami od projektantów. W ten sposób chciała pokazać, że teraz z pewnością jest status życia się znacznie poprawił i że nie ma sobie równych. Podobno to spotkało się z ogromną krytyką jej znajomych, którzy mieli zauważyć, że aktorka jest próżna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożegnanie na dworze. Co się dzieje w domu Meghan?

Okazuje się, że o odejściach pracowników media milczeć nie mogły. Wieloletni i doświadczeni ludzie Harry'ego podobno nie mogli wytrzymać presji, którą na nich nałożyła piękna księżna Sussex. Meghan Markle plotek nie skomentowała, jednak obecni niej blisko Brytyjczycy zauważają, że jest próżna i apodyktyczna. Podobno jej największą ambicją było sterowanie mężem i próba przebicia popularności Kate Middleton. Między paniami miało dojść do szeregu konfliktów i tym samym, starają się unikać kontaktu. Nie wiadomo jednak, czy po urodzeniu dziecka rodzina zacznie przychylniej patrzeć na piękną Amerykankę. Z pewnością będzie potrzebowała wsparcia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  2. Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama
  3. Tak mieszkała księżna Kate, zanim wyszła za Williama. Opadną Wam szczęki
  4. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  5. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News