Meghan Markle
Fot. Suits
Wiadomości Pikio - 2 Grudnia 2018

To już przesada! Zobaczcie czego wymagają od ciężarnej Meghan Markle

Meghan Markle wciąż jest na oczach całego świata. Ocenie podlega dosłownie wszystko - jej ubiór, gestykulacja, dobór słów, a nawet fryzura. Okazuje się, że życie w królewskiej rodzinie wcale nie jest tak piękne, jak mogłoby się to wszystkim wydawać. Na jaw wychodzi coraz więcej mrocznych stron Pałacu Buckingham.

Meghan Markle ma wszystko - sławę, urodę, pieniądze, przystojnego męża, ekskluzywny pałac oraz dziecko w drodze. Jak się okazuje, taki dobrobyt wcale nie musi oznaczać szczęścia. Przynależność do rodziny królewskiej niesie ze sobą wiele nakazów oraz zakazów, a część z nich jest wyjątkowo niewygodna. Księżna Meghan zdążyła się już o tym boleśnie przekonać.

Meghan Markle nie może o sobie decydować. Pałac wtrąca się nawet do jej wyglądu

Żona księcia Harrego od samego początku ich małżeństwa musi stosować się do królewskiej etykiety. Zbioru zakazów i nakazów z całą stanowczością pilnuje królowa Elżbieta, która w tej kwestii nie toleruje żadnych ustępstw. Każdy nowy członek rodziny królewskiej musi dostosować się do panujących w niej zasad i nie podlega to najmniejszym dyskusjom. Chociaż Meghan Markle próbowała nieco zrewolucjonizować w tej kwestii Pałac Buckingham, to jej plany zakończyły się niepowodzeniem. Królowa boleśnie sprowadziła ją na ziemię. Księżna Meghan postanowiła zaszaleć i zmienić coś w swoim wyglądzie. Przyszła mama chciała zafundować sobie spektakularną metamorfozę włosów, ale królewska etykieta po raz kolejny ostudziła jej entuzjazm. Okazuje się, że księżne nie mogą znacząco ingerować w swój wygląd. Muszą zapomnieć o zmianie koloru czy ostrym cięciu, a jedyne co mogą zrobić to podciąć końcówki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej

Królowa karze ścinać włosy księżnym? Burza w sieci

Zakaz wprowadzania zmian w swoim wyglądzie jest sprzeczny z tym, co zrobiła księżna Kate zaraz po porodzie. Żona Williama po narodzinach dziecka mocno skróciła włosy, co nie obeszło się bez echa. Okazuje się, że może mieć to zupełnie inne podłoże. Jak donoszą media, królowa Elżbieta długie włosy uważa za symbol plebstwa, dlatego kazała Kate ściąć włosy. Na takie zachowania szczególnie wyczuleni są internauci. - Jak można kazać lub zabronić komuś tak podstawowych rzeczy?! Czy życie w rodzinie królewskiej = więzienie?! Ja nie wiem jak te kobiety mogą się na to zgadzać. To obdarcie z godności - napisała jedna z komentujących osób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Życie nie rozpieszczało Gessler. Przeszłość Magdy jest traumatyczna
  2. Skandal w rodzinie królewskiej! Meghan Markle rozwścieczyła nawet Harry’ego
  3. Sensacyjne dane nt. Kościoła katolickiego w Polsce! Kaczyński będzie się tłumaczył przed księżmi
  4. Kwaśniewska zawstydziła Agatę Dudę! Po tylu latach nie ma już wątpliwości
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News