Markle na oczach milionów pokaże najbardziej intymną czynność matki? Na Wyspach wrze jak przed porodem

Markle na oczach milionów pokaże najbardziej intymną czynność matki? Na Wyspach wrze jak przed porodem Źródło: youtube.com/PeopleTV

Meghan Markle, która nic sobie nie robi ze swoich poczynań i nie liczy się zbytnio ze zdaniem królowej Elżbiety, po raz kolejny ma zamiar wstrząsnąć Brytyjczykami. Chce pokazać wszystkim niezwykle intymną czynność.

Meghan Markle, która została mamą Archiego 6 maja, wpadła na kolejny zaskakujący pomysł. Aktualna księżna Sussex jeszcze przed ślubem z Harry'm wzbudzała wiele kontrowersji - nie inaczej jest tym razem. Być może chciała wykonać swoisty ukłon w stronę matek małych dzieci.

Meghan Markle nie ma zamiaru zakłamywać rzeczywistości

Żona Harry'ego przez lekko ponad tydzień zdążyła już poznać, czym smakuje życie matki i jak wygląda opieka przy noworodku. Nie wiadomo, czy to celowe działanie, by zyskać poparcie brytyjskich kobiet, czy po prostu wychodzi to od niej samej z pobudek osobistych, ale zdecydowała się na pokazywanie bardzo intymnej sprawy.

Księżna nie chce ukrywać, że praca przy dziecku jest lekka, łatwa i przyjemna, a wyręczać ją będą niańki. Zadecydowała, że gdy dziecko najdzie apetyt na mleko, będzie karmić publicznie. Nie będzie się kryć i używać butelek.

Ekspertka od spraw brytyjskiej rodziny królewskiej uważa, że Meghan Markle chce po prostu odważyć inne kobiety, że skoro ona może i się nie wstydzi, to inne również nie będą musiały już martwić się, że nie będą miały gdzie się schować, by nakarmić dziecko. Chciałaby zainspirować matki do nowoczesnego stylu bycia.

Meghan zadała Kate świadomy cios?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konflikt księżnej Sussex z księżną Kate zaostrza się. Podobno od dłuższego czasu panie mają ze sobą na pieńku. Według doniesień brukowców, Kate uważa, że Meghan za wszelką siłę chce uzyskać jeszcze większą sławę, nawet idąc po trupach. Miała nawet powiedzieć, że czuje się wykorzystywana. Prawdopodobnie przeszkadza jej też rozrywkowy styl życia Markle i to, że ma za nic dworski kodeks.

Meghan bardzo chciałaby pokazać, że jest lepsza od Kate. Ta druga, mimo, że ma już trójkę dzieci, jest dość zachowawczą i skrytą osobą. Marzy o tym, by się wyróżniać w pozytywny sposób, a wykorzystanie do tego faktu karmienia piersią może jej w tym pomóc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News