Ojciec Meghan Markle błaga o litość. Brytyjczyków zamurowało
Wiadomości Pikio - 16 Sierpnia 2018

Ojciec Meghan Markle błaga o litość. Brytyjczyków zamurowało

Meghan Markle oraz książę Harry powiedzieli sobie sakramentalne "Tak" 19 maja. Chociaż od tamtego momentu minęły już trzy miesiące, kontrowersje wokół zaślubin pary nie cichną. Oliwy do ognia dolał bowiem ponownie ojciec księżnej, Thomas Markle.

Jedyną członkinią rodziny panny młodej na ceremonii ślubnej była jej matka. Markle nigdy nie ukrywała, że są bardzo blisko i nie wyobrażała sobie tego dnia bez udziału Dorii Ragland.

Kim jest Thomas Markle? Dlaczego Meghan Markle się od niego odcięła?

Co ciekawe, tego dnia amerykańskiej aktorce nie towarzyszył jej ojciec. Oficjalnym powodem były jego rzekome problemy zdrowotne, jednak sam później przyznawał, iż nie mógł pojawić się na uroczystości z powodu kłótni z córką. Jakiś czas przed książęcym ślubem Markle próbował bowiem sprzedać mediom informacje oraz zdjęcia związane z ceremonią. Meghan oraz jej przyszły mąż byli naprawdę wściekli i nie chceli, aby podjął ponowne próby zarobienia na ich miłości. Jak się jednak okazuje, sam ojciec księżnej wcale nie uważa, że to ona nie chce utrzymywać z nim kontaktu. Winą obarcza za to rodzinę królewską, a szczególnie swego zięcia.

O co Markle oskarża księcia Harry'ego?

- Nie mam jak się z nią skontaktować. Numer telefonu, na który dzwoniłem, już nie działa. Kontaktując się z rodziną królewską nie otrzymuję odpowiedzi, a nie ma żadnego adresu, pod który mógłbym napisać. (...) Chciałbym, żeby moja relacja z Meghan była jak ojca z córką - taka, jak zawsze była - opowiadał Markle w jednym z wywiadów. - Chciałbym, zostawić za nami różnice i się spotkać. Bardzo za tobą tęsknię. (…) Jeśli miałbym jakąś wiadomość dla Harry’ego, to: odpuść, jestem teraz twoim teściem - dodał ojciec księżnej Meghan, szokując brytyjską opinię publiczną, która nie podejrzewała, że Harry mógłby stawiać żonie podobne zakazy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciągają brudy z przeszłości siostry Wassermann. Burza wokół rodziny posłanki PiS
  2. Prawica wściekła na TVP Info! Odlecieli w kosmos, inna galaktyka mentalna
  3. Marta Kaczyńska publicznie upokorzona! Chodzi o testy DNA jej dziecka
ZAMIANA
aga_piotr_wozniakowie-starakowieNajdroższe śluby show-biznesu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Paulina Krupińska i Karpiel-BułeckaGwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News