Meghan Markle dla męża zdradziła swoje ideały? Kulisy są wstrząsające i bardzo krwawe

Meghan Markle dla męża zdradziła swoje ideały? Kulisy są wstrząsające i bardzo krwawe Źródło: yt/Larry King

Meghan Markle kocha zwierzęta. Piękna księżna Sussex wielokrotnie udowodniła, że los bezbronnych jest dla niej ważny. Opowiada się za ochroną przyrody i apeluje do męża, aby i on przyłączył się do bojkotu polowań. Niestety, musi zmienić swoje poglądy. Etykieta zobowiązuje.

Meghan Markle wie, że zmiany na królewskim dworze nie przychodzą łatwo. Kobieta opowiada się za niezabijaniem zwierząt. Jednak obowiązek i tradycja polowań zobowiązują członków rodzin do uczestnictwa. Piękna księżna chciała, aby mąż zrezygnował z udziału w nich. Niestety, on się nie ugiął.

Czy Meghan Markle bierze udział w polowaniach? Książę Harry miał problem, jak wytłumaczyć swojej ukochanej tradycję

W domu rodzinnym Meghan zawsze pojawiały się zwierzęta. Ostatnie lata piękna aktorka mieszkała z psiakami Bogartem i Guy'em. Tego drugiego postanowiła zabrać ze sobą do Wielkiej Brytanii. Zwierzę z pewnością umila jej wolne wieczory i przypomina dom, który musiała opuścić w USA. Również królowa Elżbieta była zaskoczona postawą księżnej Sussex. Podobno sławne psy monarchini natychmiast polubiły żonę Harry'ego i uwielbiały z nią spędzać czas. Tym samym Amerykanka przypadła do gustu babci męża, która dzieli z nią pasję. Tradycja polowań i obowiązek uczestniczenia w nich sprawiają, że książę Harry musi dostosować się do panującej etykiety. Meghan nie ma wpływu na przebieg wielopokoleniowego obyczaju, a jej apele o troskę nad losem zwierząt nie pomagają. Dwór poluje i będzie polował.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Księżna Kate od razu zaakceptowała warunki panujące na dworze i zaczęła uczestniczyć w polowaniach, towarzysząc mężowi. Okazuje się, że tak łatwo Markle nie odpuszcza. Wielokrotnie podejmowała temat w rozmowach z mężem. - Meghan, podobnie jak Harry, jest bardzo zaangażowana w walkę o dziką przyrodę i ochronę zwierząt. Książę wierzy jednak, że polowanie to nic innego jak kontrolowany sport terenowy i księżna tego nie zmieni - powiedział informator "Daily Mail". William i Harry uczestniczą w polowaniach od dwunastego roku życia. Jak podają współpracownicy dwojga - udział w nich jest ich obowiązkiem związanym z tradycją. Okazuje się, że żona księcia nie może zmienić jego planów. Czy aktywnie będzie uczestniczyć w nich sama?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  2. Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama
  3. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News