Ujawniono, gdzie naprawdę mieszka Meghan Markle! Niesamowita posiadłość

Ujawniono, gdzie naprawdę mieszka Meghan Markle! Niesamowita posiadłość

Meghan Markle nie chce dłużej mieszkać obok innej książęcej pary. Wraz ze swoim mężem postanowiła się przeprowadzić. Ujawniono, gdzie naprawdę mieszkają. To niesamowita posiadłość, która jest wiele warta, ale sprawia, że czują się, jak w przytulnym domu.

Meghan Markle 19 maja 2018 roku wzięła ślub z księciem Harrym. Od tamtej pory weszła do rodziny królewskiej i stara się w niej zadomowić. Nie przychodzi jej to zbyt łatwo. W mediach głośno jest o kolejnych konfliktach między nią, a żoną starszego księcia Williama, czyli Kate. Królowa bacznie się temu wszystkiemu przygląda.

Pałac Kensington nie dla nich

Od początku księżna wraz z mężem mieszkają w Pałacu Kensington. To tam mieszkają członkowie rodziny królewskiej, którzy nie mają własnych posiadłości albo czekają na nie. Mieszkała tam między innymi księżna Diana, księżna Małgorzata - siostra Elżbiety II - oraz książę William wraz ze swoją żoną Kate. Posiadłość ma wspaniałą historię, bo mieszkali tam wielcy władcy tego państwa, a i pałac sam w sobie ma wiele uroku. Meghan Markle ma już jednak dość wspólnego mieszkania z innymi. Chce się wyprowadzić z posiadłości i osiąść gdzieś, gdzie będzie miała spokój i przestrzeń, aby wychować swoje potomstwo. Podobno konflikt pomiędzy księżniczkami również się do tego przyczynia. Na razie pomieszkują w jednej z wynajętych posiadłości, ale czekają na prawdziwy pałac.

Meghan Markle przeprowadza się

Książęca para ma dość ciągłych ataków ze strony wścibskich paparazzi, którzy z butami wchodzą w ich życie i ciągle publikują fakty z ich życia. Przenieśli się więc do innej rezydencji w oczekiwaniu na wyremontowanie pałacu Frogmore Cottage. To piękna rezydencja pochodząca z XVII wieku. Dziś przechodzi renowację, której łączny koszt wynosi 2,5 miliona funtów. Chcąc odpocząć od miejskiego zgiełku, Meghan Markle z mężem przeprowadziła się do gospodarstwa na farmie w Cotswolds. Nie jest to pałac, a zwykły wiejski dom w typowo brytyjskim stylu. Rozciąga się on na powierzchni 4 ha wśród pięknych wzgórz Oxfordshire.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Informator gazety "The Sun" mówi, że para już od dawna wynajmuje ten dom i chce go sobie zostawić nawet po tym, jak przeprowadzą się do nowego pałacu. Mówi również, że to wymarzony dom dla księżnej Meghan: - Meghan uwielbia tą okolicę. Ona i Harry uwielbiają spacerować z psami. Mogą spędzać czas z przyjaciółmi w całkowitej samotności - zdradza "The Sun" znajomy księżniczki. meghan markle Przyszła rezydencja Meghan Markle i księcia Harrego / fot. Wikipedia meghan markle Obecny dom książęcej pary / Screen Twitter
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Natalia Kukulska w szoku. Gwiazda chciała od niej 40 TYSIĘCY
  2. Była największą gwiazdą disco polo. Zniknęła przez straszną chorobę
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News