Przygotowania do porodu Meghan Markle. Wszyscy czekają jak na szpilkach

Przygotowania do porodu Meghan Markle. Wszyscy czekają jak na szpilkach Źródło: youtube.com/Global news

Meghan Markle już niedługo zostanie mamą. Narodziny dziecka w rodzinie królewskiej to zawsze wielkie wydarzenie, na które wszyscy czekają z niecierpliwością. Trwają ostatnie, gorączkowe przygotowania.

Meghan Markle od chwili zaręczyn z księciem Harrym budzi sporo emocji wśród Brytyjczyków. Nigdy nie była pokorna jak Kate Middleton i zachowywała się tak, jak miała na to ochotę. Podobnie dzieje się z porodem - księżna Cambridge ma kilka nietypowych pomysłów na ten dzień.

Trwają przygotowania do porodu Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry nadal nie zdradzili, jakiej płci będzie ich pierwsze dziecko, być może sami jeszcze nie wiedzą. Fani rodziny królewskiej zakładają, ze to będzie dziewczynka. Sugerują się wypowiedzią syna księżnej Diany odpowiedział na gratulacje składane mu w Australii, że ma nadzieję właśnie na córeczkę. 

Jeśli życzenie rudowłosego księcia się spełni, mała księżniczka będzie mogła dostać imiona Alice, Mary, Elizabeth lub Victoria. Jeśli zaś na świecie pojawi się chłopiec, rodzice będą wybierać z imion Philip, Frederick, Charles, Artur, Edward albo James.

Potomek tej pary ma jednak bardzo znikome szanse na tron, bowiem kolejka jest długa. Przed nim jest książę William, jego własny tata oraz kuzyni: książę Jerzy, księżniczka Charlotte i książę Ludwika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Narodziny dziecka już niedługo, a kilka spraw nadal trzeba wyjaśnić. Księżna Cambridge ma własne wymagania

Rodzina królewska ma wiele tradycji, które szanuje każdy jej członek. Należy do nich między innymi miejsce porodu królewskiego dziecka. Księżne zawsze rodziły w prywatnym szpitalu Lindo Wing w  Londynie. Meghan Markle natomiast wolałaby urodzić w innej placówce, a mianowicie w NHS Frimley Park, która znajduje się o wiele bliżej miejsca zamieszkania małżeństwa. Informacja o ostatecznym miejscu porodu nie została jednak oficjalnie potwierdzona.

Kontrowersyjna była także inna prośba żony rudowłosego księcia. Była aktorka chciała, aby mąż towarzyszył jej przy porodzie. Życzenie wywołało sporą burzę, bowiem jest to absolutnie niezgodne z królewskim protokołem. 

Jeszcze nie wiadomo, jak będzie wyglądał poród księżnej Cambridge, jednak może spodziewać się, że niepokorna Meghan Markle z pewnością zaskoczy fanów. Wszyscy z niepewnością czekają, co przyniosą najbliższe dni. Tymczasem trwają inne przygotowania, aby mamie i dziecku niczego nie zabrakło w pierwszych wspólnych godzinach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  5. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News