Meghan Markle
Fot. Instagram / royal_life_europe
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Ojciec ostatecznie pogrąży Meghan Markle? Ujawnił gigantyczny skandal

Meghan Markle od momentu ślubu z księciem Harrym nie ma ani chwili wytchnienia. Media interesują się każdym aspektem jej życia, nawet jeśli dotyczy on przeszłości. O nowej księżnej wiadomo bardzo dużo, jednak jej pierwsze małżeństwo oraz relacje rodzinne wciąż zostają owiane tajemnicą. Rąbek tego sekretu właśnie został uchylony.

Meghan Markle w nowej rodzinie czuje się jak ryba w wodzie, a jej szeroki uśmiech wydaje się być niemal przyklejony do twarzy. Jednak czy rzeczywistość naprawdę jest taka, jaką przedstawia nam pałac Buckingham na swoich mediach społecznościowych? Wiele wskazuje na to, że nie.

Meghan Markle wplątana w narkotyki? Jej ojciec wyjawił szokującą prawdę

O tym, że nowa księżna nie ma najlepszych relacji ze swoją rodziną, wiedzą wszyscy, którzy choć trochę interesują się królewskim rodem. Chociaż w ostatnim czasie konflikt sprawiał wrażenie wyciszonego do minimum, to okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Ojciec Meghan po raz kolejny wbił jej nóż prosto w plecy. Dostarczonymi przez niego informacjami żyje cały świat. Żona rudowłosego księcia wplątana była w narkotyki? Taki wynika z relacji jej ojca. Mężczyzna zdobył się na wspomnienia z pierwszego ślubu Meghan, na którym wszechobecna była marihuana. Okazuje się, że używka była prezentem dla gości od pary młodej. - To nielegalne, ale na Jamajce to nic wielkiego. Palenie marihuany jest tam zwyczajem. Ja nie palę trawki i zgodnie z moją najlepszą wiedzą, Meghan również. Nie wiem, co zrobiłem z moim woreczkiem narkotyku. Myślę, że go komuś oddałem - oznajmił mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej

Zemsta za brak zaproszenia na ślub?

Ojciec Meghan Markle nie został zaproszony na jej ślub z Harrym. Musiał to być dla niego ogromny cios, bowiem dla każdego rodzica bardzo ważne jest, aby brać udział w takich wydarzeniach z życia dziecka. Z jego słów wyczytać można jednak, że niczego nie żałuje. W swoich wspomnieniach wrócił do pierwszego ślubu Meghan i wytknął jej zbytnią nadgorliwość w przygotowywaniach. - Meghan zaplanowała wszystko w najdrobniejszym szczególe. Przejmowała kontrolę nad wszystkim. Dostałem białą koszulę do noszenia, podobnie jak inni mężczyźni - oznajmił podczas jednego z wywiadów. Ojciec Meghan Markle, w przeciwieństwie do jej matki, nie otrzymał również zaproszenia od królowej Elżbiety na święta w pałacu Buckingham. Czy jeszcze to nastąpi? Sądząc po zachowaniu mężczyzny, nie ma on na co liczyć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle ma się z czego tłumaczyć? To może być źródło awantury z księżną Kate
  2. Ujawniono co Kaczyński NAPRAWDĘ robił podczas wybuchu stanu wojennego! Furia w PiS
  3. Oficjalne ostrzeżenie trafiło do milionów Polaków. W nocy będzie naprawdę niebezpiecznie
  4. Jackowski widział przyszłość Morawieckiego! Wstrząsająca afera wybuchnie lada chwila
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Meghan MarkleWszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News