Ujawniono nagranie Meghan sprzed lat. Królowa nie powinna tego widzieć

Ujawniono nagranie Meghan sprzed lat. Królowa nie powinna tego widzieć Źródło: yt/Univeral Media Online

Meghan Markle w święta nie odpocznie. Brytyjskie media właśnie dotarły do nagrania sprzed lat, w którym jako nastolatka filuternie śpiewała hit "Santa Baby". Internautom wideo podniosło ciśnienie i zauważają, że lepiej, aby Elżbieta się o nim nie dowiedziała.

Meghan Markle przeszłość ma dość enigmatyczną. Rozwód i kilka kontrowersji w sprawie jej aktorskiej kariery wciąż wychodzą na jaw. Jako nastolatka była niezwykle zalotna i na jednym z licealnych nagrań postanowiła pokazać swój wdzięk. Niektórzy nagranie uważają za nastoletnie wygłupy, inni - za kolejny powód do skandalu.

Co Meghan Markle zrobiła na nagraniu? Ujawniono wideo, Brytyjczycy w szoku

Weszła do rodziny królewskiej nagle. Wiele osób myślało, że jest kolejną dziewczyną księcia. Harry lubił zabawę i nocne życie, co nie umknęło mediom na Wyspach. Wiadomość o ich wspólnym ślubie natychmiast obiegła świat i wielu nie wierzyło w nagłą zmianę monarchy. Jej kariera aktorska nie była zawrotna. Wystąpiła w kilku serialach i pojawiła się epizodycznie na dużym ekranie. Gdy weszła do rodziny królewskiej była rozwódką, której reputacja była dość nadszarpnięta. Natychmiast w dyskusję włączył się jej ojciec, który mediom powiedział za dużo i ukazał tym samym kulisy życia córki z księciem. Tabloidy miały pożywkę, a królowa Elżbieta problem. Meghan zdarzało się łamać etykietę i występować w odważnych kreacjach. Kobieta nieraz pokazała, że wielki świat jest dla niej wciąż zagadką. Teraz ujawniono nagranie z liceum księżnej Sussex, na którym wypadła bardzo seksownie. Pomimo nastoletniego charakteru ujawnionego wideo, nietrudno zauważyć, że już wtedy żona Harry'ego była filuterna i rozkoszna. Odśpiewanie "Santa Baby" wzbudziło ogromne emocje wśród zgromadzonych na szkolnej sali. Nie inaczej jest w przypadku internautów, którzy zachwycają się wdziękiem Amerykanki i donoszą o jej seksapilu. - Coś mi się nie podoba w Meghan, ale nie wiem co... Ma jakieś drugie dno ta dziewczyna - czytamy na jednym z forów. - Już wtedy była seksowna, tylko taka młoda. Ktoś jej pilnował? - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jest zwykłą dziewczyną z ludu a nie z resortowych przyjaciół dworu - pojawia się w Internecie. Nagranie wywołało wiele emocji i wzruszających porównań. Lepiej, aby królowa Elżbieta go nie widziała.  1. Tak mieszkała księżna Kate, zanim wyszła za Williama. Opadną Wam szczęki
  2. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  3. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
 
Następny artykuł