Ujawniono nagranie Meghan sprzed lat. Królowa nie powinna tego widzieć

Ujawniono nagranie Meghan sprzed lat. Królowa nie powinna tego widzieć Źródło: yt/Univeral Media Online

Meghan Markle w święta nie odpocznie. Brytyjskie media właśnie dotarły do nagrania sprzed lat, w którym jako nastolatka filuternie śpiewała hit "Santa Baby". Internautom wideo podniosło ciśnienie i zauważają, że lepiej, aby Elżbieta się o nim nie dowiedziała.

Meghan Markle przeszłość ma dość enigmatyczną. Rozwód i kilka kontrowersji w sprawie jej aktorskiej kariery wciąż wychodzą na jaw. Jako nastolatka była niezwykle zalotna i na jednym z licealnych nagrań postanowiła pokazać swój wdzięk. Niektórzy nagranie uważają za nastoletnie wygłupy, inni - za kolejny powód do skandalu.

Co Meghan Markle zrobiła na nagraniu? Ujawniono wideo, Brytyjczycy w szoku

Weszła do rodziny królewskiej nagle. Wiele osób myślało, że jest kolejną dziewczyną księcia. Harry lubił zabawę i nocne życie, co nie umknęło mediom na Wyspach. Wiadomość o ich wspólnym ślubie natychmiast obiegła świat i wielu nie wierzyło w nagłą zmianę monarchy. Jej kariera aktorska nie była zawrotna. Wystąpiła w kilku serialach i pojawiła się epizodycznie na dużym ekranie. Gdy weszła do rodziny królewskiej była rozwódką, której reputacja była dość nadszarpnięta. Natychmiast w dyskusję włączył się jej ojciec, który mediom powiedział za dużo i ukazał tym samym kulisy życia córki z księciem. Tabloidy miały pożywkę, a królowa Elżbieta problem. Meghan zdarzało się łamać etykietę i występować w odważnych kreacjach. Kobieta nieraz pokazała, że wielki świat jest dla niej wciąż zagadką. Teraz ujawniono nagranie z liceum księżnej Sussex, na którym wypadła bardzo seksownie. Pomimo nastoletniego charakteru ujawnionego wideo, nietrudno zauważyć, że już wtedy żona Harry'ego była filuterna i rozkoszna. Odśpiewanie "Santa Baby" wzbudziło ogromne emocje wśród zgromadzonych na szkolnej sali. Nie inaczej jest w przypadku internautów, którzy zachwycają się wdziękiem Amerykanki i donoszą o jej seksapilu. - Coś mi się nie podoba w Meghan, ale nie wiem co... Ma jakieś drugie dno ta dziewczyna - czytamy na jednym z forów. - Już wtedy była seksowna, tylko taka młoda. Ktoś jej pilnował? - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jest zwykłą dziewczyną z ludu a nie z resortowych przyjaciół dworu - pojawia się w Internecie. Nagranie wywołało wiele emocji i wzruszających porównań. Lepiej, aby królowa Elżbieta go nie widziała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak mieszkała księżna Kate, zanim wyszła za Williama. Opadną Wam szczęki
  2. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  3. Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News