Meghan Markle to ostatnimi czasy jedna z najbardziej absorbujących kobiet na świecie. Oczy całego świata skierowane są na nią, jej ubiór, gesty, sposób mówienia. O tym, jaka jest Meghan opowiadają specjaliści od mowy ciała.

Meghan Markle nie ma łatwego życia. Jej aktorska przeszłość mogłaby świadczyć o tym, że jest oswojona z uwagą milionów osób skupioną na niej. Często zapomina jednak o tym, jaką teraz pełni funkcję. Niejednokrotnie dała powód do plotek i rozważań na temat jej zachowania względem księcia Harry’ego. Eksperci wyłapali kilka sztuczek, których używa, by manipulować mężem.

Niełatwa etykieta

Nie jest niespodzianką, że etykieta dworska Pałacu Buckingham jest jedną z najbardziej rygorystycznych na świecie. A zaborcza w kwestii tradycji monarchini na pewno nie ułatwia zadania mniej doświadczonym księżnom Kate i Meghan. Choć ta pierwsza nieco przetarła szlaki przed Meghan, wydawać by się mogło, że żona Harry’ego jest bardziej wyrozumiale traktowana przez królową. Nie raz portale plotkarskie rozpisywały się na temat uwag, jakie dostawała Middleton od królowej dotyczących długości sukienki, czy włosów. Markle zdaje się nie mieć tych problemów. Kwestia gustu czy sympatii królowej?

Przypomnijmy, że dworska etykieta zabrania m.in trzymania się za ręce podczas wizyt delegacyjnych, a tym bardziej okazywania sobie czułości. W tym miejscu można obie pary książęce postawić obok siebie i gołym okiem zobaczyć różnice w zachowaniu. Meghan i Harry pozwalają sobie na dużo więcej niż Kate i William.

Meghan czaruje

Judi James, ekspertka od mowy ciała zauważyła i zdradziła kilka swoich spostrzeżeń na łamach magazynu „Harper’s Bazaar UK”.

– Meghan doskonale zdaje sobie sprawę, że to Harry jest gwiazdą i jest bardzo popularny, więc jako była aktorka sprytnie stara się postawić go w centrum uwagi. Ona w ten sposób łechta jego ego i sprawia, że on czuje się bardziej jak samiec alfa w tej sytuacji – tłumaczy specjalistka.

Podobno księżna Meghan miała delikatnie położyła dłoń na plecach małżonka podczas wydarzenia charytatywnego WellChild. W ten sposób lekko wypchnęła go do przodu, dodała pewności siebie i okazała pełne poparcie.

Można by powiedzieć, że ze względu na swoją rolę w rodzinie królewskiej, małżonkowie powinni trzymać dystans. Z drugiej strony swoim naturalnym i czułym zachowaniem skradli serca milionów ludzi na całym świecie i niewątpliwie ocieplili nadszarpnięty wizerunek brytyjskiej monarchii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszny wypadek przekreślił wszystko. Cała Polska walczy o uratowanie życia aktorki
  2. Twarze Dzień Dobry TVN w poważnym konflikcie. Jest gorzej niż kiedykolwiek
    3. Co się dzieje z królową?! Cała Wielka Brytania przygotowała się na śmierć Elżbiety II

Wszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]


Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd [ZDJĘCIA]

źródło: plotek.pl