Ojciec Meghan Markle stosował przemoc? Była żona ujawniła wstrząsającą prawdę

Ojciec Meghan Markle stosował przemoc? Była żona ujawniła wstrząsającą prawdę Źródło: Screenshot z youtube.com/BBC News

Meghan Markle i rewelacje o jej rodzinie pojawiają się jak grzyby po deszczu. Szkoda tylko, że przeczytać można same negatywne rzeczy o familii Markle. Tak było i tym razem. The Sun w rozmowie z macochą Meghan ujawnia szokujące fakty. Narkotyki, alkohol i wyzwiska - to było na porządku dziennym.

Meghan Markle na pewno nie miała łatwego dzieciństwa. Wydaje się, że kobieta, która teraz została księżną i szczęśliwą matką miała dom pełen miłości, troski i ciepła. Po listach ojca Meghan, który zabiega o kontakt i po plotkach siostry, która oczernia Meghan nadszedł czas by głos zabrała macocha - Roslyn Markle.

Meghan Markle - Roslyn ostrzega przed Thomasem Markle

Roslyn Markle postanowiła w końcu przedstawić prawdę o ojcu Meghan. Apeluje do tego, by nie ufać temu człowiekowi. Sama doświadczyła od niego wielu przykrych rzeczy i uważa go po prostu za dwulicowego człowieka.

Roslyn i Thomas poznali się podczas jednej z domowych imprez w Chicago, w 1963 roku. Natychmiast przypadli sobie do gustu. Roslyn pracowała wówczas jako urzędniczka w Illinois Railroad Company, a Thomas w WTTW - w stacji telewizyjnej.

Niedługo po rozpoczęciu znajomości Roslyn zaszła w ciążę z ich pierwszym dzieckiem, Samanthą. Z tego powodu pobrali się w 1964 roku i zamieszkali w kawalerce w Chicago. Odtąd jej związek był wręcz gehenną.

Koszmar w domu Markle

Słowa Roslyn, które padły w rozmowie z The Mirror zaszokują niejednego. Okazuje się, że Thomas nie był taki święty. Aż do zakończenia ich małżeństwa do roku 1975 ojciec Meghan wdawał się w liczne romanse i przelotne znajomości. Nie szanował bliskich Roslyn i jej samej. Wykrzykiwał do niej pełne przekleństw i wyzwisk słowa.

Po urodzeniu Samanty, Roslyn nie pracowała, a wypłata Thomasa musiała im wystarczyć. Mężczyzna dużą jej część wydawał na używki, wydzielając resztę pieniędzy swojej żonie lub nie dając jej złamanego grosza. Roslyn zmuszona była się zapożyczać.

Bała się wrócić do pracy lub podjąć dorywczego zajęcia, bo wie, że krzyczałby na nią i w domu byłoby jeszcze gorzej. Jednocześnie mówi, że Thomas nigdy nie był gwałtowny, jedynie czasem tracił nad sobą panowanie. Wtedy obelżywie ją wyzywał.

Thomas Markle porzucił własne dzieci

Roslyn wkrótce zaszła w drugą ciążę, rok po ślubie. Miała nadzieję, że drugie dziecko da Thomasowi do myślenia. Gdy dziecko przyszło na świat, Thomas wywiózł Roslyn i dzieci do swojej mamy w Pensylwanii twierdząc, że tam będzie im lepiej i będzie łożył na ich utrzymanie. Jak nietrudno się domyśleć - żadna z kobiet nie zobaczyła żadnych pieniędzy. Thomas Markle wrócił dopiero po jakimś czasie, mocno zaniedbany jakby mieszkał na ulicy. Wszyscy wrócili znów do Chicago.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roslyn nie dawała już rady i zaczęła po prostu kraść jedzenie, żeby chociaż dzieci miały, co włożyć do ust. Małżeństwo zakończyło się oskarżeniami, które teraz przytacza Roslyn: ojciec Meghan prowadził rozwiązłe życie, a poza domem i nierzadko w domu zażywał narkotyki, między innymi kokainę.

Teraz ostrzega Meghan, by za żadne skarby nie godziła się z ojcem i nie wpuszczała go do swojego życia. Powinna dbać o komfort psychiczny, a przede wszystkim o bezpieczeństwo jej pierworodnego.

Thomas Markle wypiera się wszystkiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!”
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Egzekucja domu Marcinkiewicza. Isabel: Będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie
  4. Ogromny skandal! 3-latek bez rąk wyrzucony z restauracji przez kierownika, bo jadł nogami
  5. Przełomowe słowa Franciszka ws. zakonnic. Takiej deklaracji jeszcze nie było
  6. Ale poślady! Kaja Paschalska pochwaliła się niebywale odważnym zdjęciem (Foto)

Źródło: The Sun

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News