Meghan Markle już dziś stanie na ślubnym kobiercu z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, księciem Harrym. Amerykańska aktorka nie ma za sobą jednak łatwej przeszłości. Poza jednym nieudanym małżeństwem ma na koncie wiele kontrowersyjnych ról, o których rozpisują się właśnie tabloidy na Wyspach.

Markle jest znana widzom przede wszystkim z serialu „Suits”. To właśnie on przyniósł bowiem artystce upragnioną popularność. Co ciekawe, przyjaciele przyszłej księżnej z planu serii będą jednymi z najważniejszych gości na dzisiejszym ślubie.

Meghan Markle: skomplikowana przeszłość

Jak się jednak okazuje, aby zdobyć zainteresowanie producentów oraz reżyserów, młodziutka Markle decydowała się na zadziwiające role. Szczególne kontrowersje wywołuje dziś jej zaangażowanie w „90210” z 2008 roku.

Aktorka pojawiła się w pierwszym odcinku serii, w jednej z wprowadzających scen. Zagrała Wendy, która miała zostać przyłapana z Ethanem (granym przez Dustina Milligana) na… seksie oralnym w samochodzie przed liceum.

Zaskakujące zdjęcia

Jako że rola ta wywołuje ogromne emocje, dziś przypominają o niej brytyjskie tabloidy. Media obiegły także kadry z kontrowersyjnej serii.

Meghan Markle
Fot. „90210”
Meghan Markle
Fot. „90210”
Meghan Markle
Fot. „90210”

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Magda Gessler? Opadną wam szczęki
  2. KATASTROFA! Wypadek tuż przed królewskim ślubem, samochód zgnieciony
  3. Doda zostanie mamą?! Przełom w życiu artystki

Czy sądzisz, że książę Harry i Meghan Markle są dobrą parą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Miłość jak ze snu: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami


Najpiękniejsze zdjęcia ślubne gwiazd