Meghan Markle ma poważne kłopoty. Rodzina wyciąga kolejne brudy

Meghan Markle ma poważne kłopoty. Rodzina wyciąga kolejne brudy

Dołączając do grona brytyjskiej Rodziny Królewskiej Meghan Markle spodziewała się, iż wokół niej ponownie zrobi się głośno. Na jej nieszczęście, najbliższa rodzina świeżo upieczonej księżnej zadbała by była to zła sława.

Ślub aktorki Meghan Markle z synem księżnej Diany, Henrykiem, księciem Sussexu był jednym z największych wydarzeń ostatnich miesięcy. Media z całego świata na bieżąco śledziły przygotowania do uroczystości. Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii jest popularna na skalę porównywalną ze współczesnymi największymi gwiazdami Hollywood. Nikogo nie powinien dziwić zatem fakt, iż mający nawet najmniejszy kontakt z arystokratami próbują się wybić. Jeszcze przed najważniejszym dniem młodej pary pojawiały się doniesienia odnośnie słabych relacji Meghan z rodziną. Brat Markle przestrzegał księcia Harrego przed aktorką a siostra na jednym ze swoich wpisów na Twitterze stwierdziła, że za śmierć ich ojca odpowiedzialna będzie Meghan. Będący w centrum zainteresowania mediów Thomas Markle nie pojawił się na ślubie córki, tłumacząc się problemami zdrowotnymi. Mężczyzna zarzucił też świeżo upieczonej księżnej, iż ta chce nie tylko chce odciąć się od rodziny, ale także wolałaby żeby on nie żył.

Meghan Markle odcina się od toksycznych krewnych?

Arystokratka obawia się, że częste udzielanie się w mediach przez członków jej rodziny może spowodować doszczętne zniszczenie jej wizerunku. Specjaliści do spraw PR brytyjskiej Rodziny Królewskiej nieustannie próbują ratować sytuację zaprzeczając doniesieniom bliskich krewnych księżnej. Niedawno pojawiły się informacje jakoby Meghan miała spotkać się z ojcem podczas najbliższej podróży do Stanów Zjednoczonych. Siostra księżnej dementuje te doniesienia twierdząc, że żona księcia Harrego zerwała kontakt z rodziną już kilka tygodni temu. "Rozmawiam z ojcem codziennie i jest smutny. Nie ma w planach żadnego spotkania. To tylko chwyt PR-owy. PR-owcy mogą już przestać udawać, że Meghan zależy na kontakcie, bo wiemy, że tak nie jest. Ten czas jest dla ojca wyjątkowo ciężki, a ja jestem bardzo smutna widząc, jak moja siostra go ignoruje" - skomentowała 53-latka w rozmowie z The Sun. Warto dodać, ze siostry nie mają ze sobą kontaktu od 2015 roku. Samantha zarzuca Meghan obojętność oraz nazywa ją hipokrytką: "Działa na rzecz porozumienia i pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny. Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. Co powiedzieliby o tym Gandhi, Matka Teresa lub papież? Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej" Czy Meghan odcinając się od krewnych próbuje się ustrzec fałszywego ocieplenia relacji?

ZOBACZ TAKŻE: Afera po finale Projekt Lady! Wściekli widzowie zaatakowali zwyciężczynię

ZOBACZ TAKŻE: Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków! Takiej nikt jej jeszcze nie widział

ZOBACZ TAKŻE: Fani są przerażeni! Doda w niepokojącym stanie

fot. flickr Śluby gwiazd w 2018 roku Instagram.com/kensingtonroyal Meghan Markle fot. youtube.com/TheTalko
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News