Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu

Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu Źródło: screen/YouTube/Craig Ferguson

Meghan Markle lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Poród księżnej Sussex wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród Brytyjczyków. Wielbiciele rodziny królewskiej na całym świecie zastanawiają się, kiedy będzie miało miejsce to radosne wydarzenie.

Meghan Markle już wkrótce przywita na świecie swojego pierwszego potomka. Brytyjska rodzina królewska i jej wielbiciele na całym świecie w napięciu oczekują na to radosne wydarzenie. Media systematycznie podgrzewają atmosferę. Ostatnio w sieci pojawiła się niesprawdzona informacja, że księżna Sussex już urodziła. Rzecznik rodziny królewskiej ma w tych dniach pełne ręce roboty.

Ciąża i zbliżający się poród księżnej Sussex od wielu miesięcy wzbudza ogromne emocje. Ciężarna Meghan Markle nie schodzi z pierwszych stron gazet. Głośno było między innymi o jej ciążowej asystentce, przezwiskach nadawanych jej przez pracowników Pałacu, czy ogromnych obawach przed porodem. Żona księcia Harry'ego nie ukrywała, że obawia się, iż poród może zacząć się w nieodpowiednim momencie. Dziś wszyscy mówią o terminie tego radosnego wydarzenia.

Kiedy Meghan Markle urodzi? Buckmacherzy przyjmują zakłady

W sprawę zaangażowali się również buckmacherzy, którzy w ostatnim czasie przyjmują zakłady dotyczące terminu porodu Meghan Markle. Ich zdaniem księżna i książę Sussex mogą zostać rodzicami w wielkanocny weekend. Nie jest to jedyny przedmiot zakładów. Buckmacherzy typują również płeć dziecka oraz imię.

Aktualny kurs na dziewczynkę wynosi 4/7, na chłopca 13/10. Typowane są takie imiona jak Diana, Elizabeth, Victoria, Albert i Philip. Już wkrótce przekonamy się, czy prognozy buckmacherów okazały się trafione. Wiadomo, że pojawienie się pierwszego dziecka Meghan Markle w Święta Wielkanocne bardzo ucieszyłoby królową Elżbietę II. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Królowa będzie wniebowzięta, jeśli Meghan urodzi w Wielkanoc

Typowany w zakładach termin porodu Meghan Markle bardzo ucieszyłby królową Elżbietę II. Lepszego terminu na narodziny prawnuka monarchini nie mogłaby sobie wyobrazić. Rodzina królewska miałaby wtedy wiele okazji do świętowania. W zbliżające się święta Elżbieta II będzie obchodziła swoje 93. urodziny.

Brytyjska monarchini byłaby bardzo zadowolona z takiego prezentu urodzinowego. Już wkrótce przekonamy się, czy termin wymieniany w zakładach okaże się trafiony. Przewidywana data rozwiązania nie jest jednak podana do powszechnej wiadomości. Mówi się, że księżna Sussex zdecydowała się na poród w domu. W przeciwieństwie do Diany i Kate, Meghan Markle nie zamierza rodzić w renomowanym londyńskim szpitalu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. "TVP tego nie wyemituje". Szydło wręcza nagrodę burmistrzowi, ale takiej reakcji polityka nie mogła przewidzieć
  4. Małgorzata Rozenek dotkliwie upokorzona. "Lans w obliczu tragedii"
  5. Julia Wieniawa zdradziła, ile waży po glutenowych szaleństwach. Czy to już anoreksja?
  6. Pawłowicz do wdowy po Adamowiczu: "Jakie ma Pani kompetencje poza byciem żoną zamordowanego prezydenta?"

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News