Matka księżnej Meghan Markle już u boku córki! Jak odnajduje się w królewskiej posiadłości?

Matka księżnej Meghan Markle już u boku córki! Jak odnajduje się w królewskiej posiadłości? Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Meghan Markle może odetchnąć z ulgą, ponieważ ma przy sobie nie tylko swojego ukochanego, ale również mamę. Kobieta kilka dni temu zawitała w posiadłości pary. Wszyscy zastanawiają się zatem, jak mama Meghan odnajduje się w tak ogromnej rezydencji, otoczona z każdej strony służbą.

Mama Meghan Markle jest już u boku swojej córki. Księżna Sussex może zatem spać spokojnie, bowiem ma przy sobie dwie najważniejsze osoby. Dla 62-latki z pewnością taka przeprowadzka była dość dużym wydarzeniem. Dlatego też Brytyjczycy nieustannie zastanawiają się, jak kobieta radzi sobie w nowej sytuacji, otoczona gosposiami, kucharzami i sprzątaczkami.  

Meghan Markle może odetchnąć z ulgą 

Nie ulega wątpliwościom, że Meghan z utęsknieniem czekała na ten dzień, w którym znów zobaczy się ze swoją ukochaną mamą - Dorią. Kobieta na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, dlatego też nie ma możliwości widywać się z córką, kiedy tylko ma na to ochotę. Doria z pewnością czuje się zawiedziona, że nie była w stanie towarzyszyć swojej córce podczas tych 9 miesięcy ciąży. Na całe szczęście księżna Sussex może już odetchnąć, ponieważ 16 kwietnia mogła wreszcie uściskać swoją mamę, która przyleciała do Wielkiej Brytanii

Na wspólne cieszenie się sobą oraz potomkiem Meghan i Harrego, kobiety będą miały naprawdę dużo czasu bowiem Doria tymczasowo przeprowadziła się do Frogmore Cottage, czyli nowej posiadłości pary. 62-latka chce pomóc swojej córce w nowej roli, jaką jest bycie mamą. Kobieta bardzo chciała być przy porodzie córki, co najprawdopodobniej jej się udało, choć Pałac Kensington nie potwierdził jeszcze, czy pierwsze dziecko książęcej pary Sussex rzeczywiście jest już na świecie.

Nie ulega jednak wątpliwościom, że Doria zyskała kilka dni na zaklimatyzowanie się w nowym miejscu. Taka zmiana mogła być dla niej nie lada wyzwaniem, ponieważ na co dzień, kobiety nie otacza cały sztab służących i ochrony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak mama Meghan radzi sobie w nowym miejscu? 

Według informacji podawanych przez anonimowego informatora wiadomo, że 62-letnia Doria czuje się dość swobodniej w tak wielkiej posiadłości. Wspólnie z córką zwiedza wszystkie zakamarki. Przypominamy, że książęca para także niedawno sprowadziła się do nowego domu, zatem uznać można, że nie tylko mama Meghan, ale również księżna mogą wspólnie się zaklimatyzować i odnaleźć w nowym miejscu. 

Doria nie skupia szczególnej uwagi na otaczających ją pracownikach posiadłości. Większym priorytetem jest dla niej pomoc córce i spędzenie z nią jak największej ilości czasu. W szczególności, gdy dojdzie do tego zajmowanie się swoim pierwszym wnuczkiem bądź wnuczką, kobieta zapewne szybko zapomni o tym, że znajduje się w zupełnie innym kraju.

Zgodnie z doniesieniami informatora, 62-latka nie odczuwa większych zakłopotań w związku z tak dużą przeprowadzką. Bez wątpienia można stwierdzić, że Meghan jest dla niej dużym wsparciem i dba o to, by jej ukochana mama czuła się we Frogmore Cottage jak u siebie w domu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty
  4. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  5. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  6. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News