Przerażające słowa George'a Clooneya o Meghan Markle. Ma "skończyć jak Diana"

Przerażające słowa George'a Clooneya o Meghan Markle. Ma "skończyć jak Diana" Źródło: yt/Global News

Meghan Markle i książę Harry są jedną z najpopularniejszych par nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i Hollywood. Okazuje się, że George Clooney - jeden z topowych światowych aktorów "trzyma się blisko" z brytyjskimi monarchami. Teraz artysta udzielił wywiadu, w którym opowiedział o dość niepokojącym zjawisku, które zaobserwował.

Meghan Markle jak Diana? Dość niepokojące zjawisko w mediach zauważył Clooney i postanowił się podzielić swoimi przemyśleniami z mediami. Okazuje się, że podczas jednej z amerykańskich imprez branżowych zainteresował dziennikarzy swoim postrzeżeniem. W jego ocenie, burza wokół amerykańskiej księżniczki jest i niebezpieczna, i niepokojąca.

Co powiedział George Clooney o Meghan Markle? Niepokojące spostrzeżenia aktora

W ocenie hollywoodzkiego aktora historia, która jest przypisywana Dianie może się powtórzyć. Clooney uważa, że nagonka, którą prowadzą w stosunku do Meghan media na całym świecie, przypomina tę, jaką przed laty doświadczała żona Karola. - Wszędzie ścigają Meghan Markle, ona jest prześladowania i oczerniana. Jest w siódmym miesiącu ciąży, a prześladują ją i oczerniają w ten sam sposób, jak Dianę. Historia się powtarza - mówił w rozmowie z dziennikarzem "Hello". Ta wypowiedź natychmiast obiegła media, które zauważają, że artysta musi znać szczegóły książęcych problemów. Jak powszechnie wiadomo - przyjaźni się z Harrym i Meghan. Był także jednym z gości na ich ślubie, co pokazuje, że brytyjska rodzina królewska jest w jego bliskim otoczeniu. - Mogę powiedzieć, jak frustrujące jest obserwowanie tego, że wzięto list córki od ojca i wszędzie o nim pisano - zauważył aktor, wspominając jedną z największych "afer" wokół nazwiska Markle.

Czy Meghan podzieli los Diany? Bliscy się martwią o księżną

Z pewnością słowa otuchy oraz zaangażowanie w rozwiązanie konfliktu między Meghan i jej ojcem - są jedną z największych bolączek brytyjskich współpracowników książęcej pary. To oni próbują zapanować nad medialnymi burzami oraz wskazują, jak w tej sytuacji kobieta powinna się zachować. Konflikt Meghan z ojcem był jedną z topowych informacji w tabloidach. Jak wiadomo - siostra kobiety skutecznie próbowała upokorzyć Amerykankę w europejskich mediach, publikując raz po raz kompromitujące kulisy rodzinnego życia. Jak dowiedzieli się dziennikarze, księżna Sussex napisała list do ojca, próbując podkreślić, jak ważna jest dla niej relacja z nim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Po tym, jak ona i Harry wrócili z miesiąca miodowego, Meg usiadła i napisała do Thomasa długi list, w którym zapewniła, że go kocha, jest zrozpaczona tym, co się stało i chce wszystko naprawić - mówi informator jednego z tabloidów. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób zakończy się burza wokół nazwiska Markle. Mamy nadzieję, że Meghan nie powtórzy historii Diany.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  2. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  3. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  4. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Dom wygląda jak z bajki i jest w pięknym otoczeniu
  5. Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł