Czegoś tak zaskakującego nie spodziewał się nikt. Książe Harry otrzymał wyjątkowy prezent z okazji porodu Markle

Czegoś tak zaskakującego nie spodziewał się nikt. Książe Harry otrzymał wyjątkowy prezent z okazji porodu Markle Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Meghan Markle wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Cała uwaga skupiła się jednak na księciu Harrym, gdy ten dostał bardzo oryginalny prezent z okazji narodzin syna. Podarunek jest bardzo uroczy, a dumny tata wyjątkowo się ucieszył.

Meghan Markle po długim czasie oczekiwania i trzymania poddanych w niepewności w końcu została mamą. Narodziny zdrowego synka są powodem do ogromnej radości nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też na całym świecie. Przekonał się o tym książę Harry, który dostał niespodziewany prezent. Był zachwycony.

Meghan Markle i książę Harry zostali rozdzieleni. Musiał wyjechać w interesach

Pierwszy synek książęcej pary urodził się zaledwie trzy dni temu, a już musiał rozstać się z tatą. Obowiązki jednak wymagają od członków rodziny królewskiej poświęcenia czasu spędzonego z rodziną i zrobienie tego, co trzeba.

Tym razem brat księcia Williama udał się do Holandii, gdzie miał uczestniczyć w oficjalnym rozpoczęciu uroczystego odliczania do igrzysk Invictus Games 2020. Na miejscu powitała go sama księżniczka Margriet i organizator imprezy, Mart de Kruif. Nie tylko oni postanowili pojawić się na miejscu.

Zebrały się tłumy wielbicieli, którzy głośno krzyczeli imię chłopca oraz inne miłe rzeczy. Wiele osób osobiście pogratulowało mężowi Meghan Markle, część z nich wręczała mu drobne upominki. Najwspanialszy prezent dopiero miał się pokazać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książę Harry dostał uroczy prezent. Wszyscy mogli zobaczyć, jak się cieszy

Najpiękniejszy prezent od uczestników uroczystości okazał się największą atrakcją wieczoru. Były to białe śpioszki z nadrukowaną nazwą igrzysk. Ten podarunek wyjątkowo przypadł do gustu księciu Harry'emu, który zamiast odłożyć go na bok, zaczął z nimi pozować i stroić zabawne miny.

Spontaniczne zachowanie syna księżnej Diany bardzo spodobało się inny gościom oraz dziennikarzom, którzy ochoczo fotografowali jego popisy. Ten moment pozwolił mu choć na chwilę zapomnieć o rozłące z ukochaną i Archie'm. 

Fotografie zaś stały prawdziwym hitem internetu. Wielbiciele rodziny królewskiej cieszą się radością swojego idola i nietypowymi dla księcia pozami, takimi jak ta:

(Fot. Instagram/JastrzabPost PL)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News