Brytyjczycy są pewni. Jedno z tych imion otrzyma dziecko Meghan i Harry'ego

Brytyjczycy są pewni. Jedno z tych imion otrzyma dziecko Meghan i Harry'ego Źródło: screen youtube.com

Meghan Markle i książę Harry już niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Od momentu oficjalnego ogłoszenia, że para spodziewa się pierwszego potomka, zaczęły pojawiać się pierwsze spekulacje na temat płci i imienia dziecka. Nowy członek rodziny królewskiej na świecie może pojawić się lada dzień. Brytyjczycy są niemalże pewni, jakie imię otrzyma.

Od dnia ślubu, w mediach jest o niej bardzo głośno. Meghan Markle nieustannie pojawiała się na pierwszych stronach gazet. Niekoniecznie jednak stawiano ja w dobrym świetle. Ciągłe łamanie królewskiego protokołu i domniemany konflikt z księżną Kate sprawiały, że w Wielkiej Brytanii nie mówiło się o niczym innym. Plotki i negatywne komentarzy w końcu ucichły. Od niedawna, jedynym poruszanym tematem jest dziecko Meghan i Harrego, które już niebawem pojawi się na świecie. Brytyjczycy spekulują, jakie imię otrzyma pierworodne dziecię książęcej pary. 

Jakie imię otrzyma nowy członek rodziny królewskiej? 

Meghan Markle i książę Harry już niebawem przywitają na świecie swojego pierworodnego potomka. Od dnia oficjalnego ogłoszenia informacji, że księżna Sussex jest w ciąży, rodacy zdają się żyć tylko tym. Dla nikogo nie było zaskoczeniem, że książęca para, która spodziewa się dziecka, do dnia narodzin nie zdradza imienia, jakie otrzyma maluch. Dla Brytyjczyków okazało się jednak większym zaskoczeniem nawet nie fakt, że Meghan i Harry nie zdradzają również płci dziecka, ale że sami nie chcą jej znać.

Księżna wyprawiła nawet Baby Shower - popularną imprezę, organizowaną tuż przed porodem, na której najczęściej jej goście poznają płeć dziecka. Jednak według doniesień, przyjęcie było w kolorystyce neutralnej. Nie wyróżniano ani różu ani niebieskiego. To jednak nie przeszkodziło rodakom, by obstawiać u bukmacherów, najbardziej prawdopodobne imiona dla chłopca, jak i dla dziewczynki. 

Najczęściej obstawiane imiona dla dziewczynki jest oczywiście Diana. Równie popularne są również Victoria, Alice, Sofia, Elizabeth, Alexandra. 

W przypadku chłopca, największą popularnością cieszą się: Spencer, Alexander, Henry, Albert, Philip i Edward.  

Imię, które wybiera rodzina królewska, nie może być przypadkowe. Musi być to imię, które uprzednio nosili krewni, chrzestni czy monarchowie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Meghan Markle i książę Harry już niebawem zostaną rodzicami 

O księżnej Sussex w mediach nie cichło od dnia ślubu. Częste łamanie królewskiego protokołu przez Markle było jedynie dolewaniem oliwy do ognia. Na temat małżeństwa zrobiło się jeszcze głośniej, w momencie, gdy Pałac Buckingham oficjalnie ogłosił, że Meghan i Harry spodziewają się swojego pierwszego potomka.

Księżna Sussex nie miała zamiaru ukrywać krągłości. Swoimi stylizacjami, chętnie eksponowała coraz większy brzuszek. Według doniesień pierwszy trymestr nie był zbyt łaskawy dla księżnej. Mimo to nie zwalniała tempa i nieustannie towarzyszyła swojemu ukochanemu podczas oficjalnych wyjść.  

Wielkim zadziwieniem dla Brytyjczyków był fakt, że księżna mimo już zaawansowanej ciąży i całkiem sporego brzuszka, wciąż pokazuje się w butach na bardzo wysokim obcasie. Dodatkowo zdawała się nie mieć najmniejszych problemów, by schylić się czy ukucnąć. Kobiety, które ciążę mają już za sobą, zaczęły podejrzewać, że książęca para wynajęła surogatkę, a Meghan tak naprawdę nosi sztuczny brzuch, by nie zdradzać prawdy. Plotki z czasem zaczęły cichnąć.

Teraz, Brytyjczykom pozostało już jedynie na moment, w którym oficjalnie przywitamy na świecie nowego człona rodziny królewskiej. Miejsce, w którym przyjdzie na świat, jeszcze nie jest dokładnie znane. Ponoć księżna nie chce rodzić w miejscu, w którym od lat przychodziły na świat księżne i książęta. Planem Markle jest, by urodzić w domowym zaciszu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli

 

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News