Brytyjczycy nie mogą uwierzyć w najnowsze doniesienia mediów. Meghan i Harry po narodzinach dziecka wyprowadzą się do innego kraju?!

Brytyjczycy nie mogą uwierzyć w najnowsze doniesienia mediów. Meghan i Harry po narodzinach dziecka wyprowadzą się do innego kraju?! Źródło: youtube.com/Entertainment Tonight

Meghan Markle i książę Harry wyjadą z Wielkiej Brytanii? Zaskakujące doniesienia wyspiarskiej prasy nie zostały zdementowane przez dwór.

Meghan Markle nie schodzi z nagłówków mediów na całym świecie. Gdy miliony obserwatorów życia rodziny królewskiej żyje narodzinami kolejnego "royal baby" sieć obiegają kolejne zaskakujące wieści z dworu.

Meghan Markle z mężem wyjadą na kilka lat? Dwór brytyjski nie zaprzecza

Meghan Markle przyzwyczaiła rodzinę królewską do codziennego bycia na świeczniku. Charakterna i lubiąca postawić na swoim amerykańska księżna nie ma łatwej sytuacji w królewskich rewirach. Jej męża, księcia Harry'ego raz za razem bliscy ostrzegają przez złowieszczym wpływem małżonki.

Tym razem para pojawia się w mediach w zupełnie zaskakującym kontekście. Okazuje się bowiem, że Mehgan i Harry mają wyjechać po narodzinach dziecka... do Afryki. Nie jest to spekulacyjna woda na młyn, gdyż pytający o taki obrót spraw "Sunday Times" uzyskał dającą do myślenia odpowiedź z Pałacu Buckingham.

- Wszelkie przyszłe plany księcia i księżnej są na etapie dyskusji. Nie podjęto żadnych decyzji dotyczących przyszłych ról. Książę będzie nadal wypełniał swoją rolę jako ambasador Wspólnoty Narodów - donosi "Sunday Times".

Ponoć plan wyjazdu został już opracowany w szczegółach. Prasa brytyjska dowodzi, że zajął się nim David Manning, były ambasadora brytyjski w USA. W szczegóły zaangażowała się nawet ponoć królowa Elżbieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Sunday Times" zastrzega jednak, że decyzja o wyjeździe zapadnie nie wcześniej niż w 2020 roku. Zagraniczne wojaże Meghan i Harry'ego potrwałyby 2-3 lata. Skąd pomysł na Afrykę? 

To kontynent bliski księżnej Markle, ale i Harry'emu. Para odbyła wspólną podróż do Botswany w 2016 roku, a Harry przebywał w 2004 roku przez dłuższy czas w Lesotho, państwie enklawie położonym w RPA. Para wybrała sobie również Afrykę za cel wycieczki poślubnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródła: Sunday Times, People

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News