Meghan Markle przerażona jak nigdy wcześniej! Harry w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie
Anna Maria Guziewska - 8 Grudnia 2018

Meghan Markle przerażona jak nigdy wcześniej! Harry w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie

Meghan Markle ma prawdziwe powody do zmartwień. Nad rodziną królewską zawisły ciemne chmury, a księciu Harry'emu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Interweniuje policja i służby specjalne, a księżna Sussex nie może spać spokojnie. Czy dojdzie do tragedii?

Meghan Markle od miesięcy nie może zaznać spokoju. Piękna księżna coraz bardziej przejmuje się losem swojego męża. Odkąd Harry'emu zaczęły grozić organizacje nazistowskie, policja brytyjska robi wszystko, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Niestety sytuacja staje się coraz bardziej napięta.

Co się dzieje z księciem Harrym? Meghan Markle nie może spać spokojnie, chodzi o życie jej męża

Sonnenkrieg Division - nazistowskie ugrupowanie chce głowy Harry'ego. Założone przez Andrewa Dymocka zakłada, że skoro książę Sussex wybrał na żonę Amerykankę - powinien zapłacić za swój "błąd". Cena, jaką wybrali na okup jest bardzo wysoka. Członkowie od dawna deklarują chęć pozbawienia życia księcia i zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel. Chociaż policja zareagowała natychmiast, a brytyjskie służby pracują nad odnalezieniem niebezpiecznych ognisk w organizacji, wszystko wskazuje na to, że sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Teraz życie członków rodziny jest prawdziwie zagrożone. 6 grudnia policja na Wyspach zatrzymała Adrewa Dymocka i Oskara Kaczorowskiego, którzy byli najbardziej aktywnymi członkami w swojej społeczności. Osadzeni nie chcą współpracować z funkcjonariuszami, sugerując, że doprowadzą do śmierci Harry'ego. Ekstremistyczna grupa chce ukarać księcia za wybór żony i deklaruje, że ma odpowiednie środki, aby doprowadzić do realizacji swojego planu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwileCzytaj dalej

Co deklaruje Sonnenkrieg Division?

Sympatyzuje z amerykańską grupą, która została oskarżona o pięć morderstw. Sami są zapatrzeni w działania Adolfa Hitlera i Charlesa Mansona. Wśród zarzutów, które pojawiły się wobec Harry'ego widnieje przede wszystkim fakt, że ożenił się z "mulatką". Rasistowskie idee, które głoszą członkowie organizacji, nie dopuszczały takiego scenariusza. Podobno członkowie ostrzegali przed tym ruchem Harry'ego. W mediach społecznościowych deklarowali, że jego ślub z Meghan Markle może kosztować go utratę głowy. Dziś wiadomo, że funkcjonariusze starają się zabezpieczyć członków rodziny, przede wszystkim Markle i jej męża. Ciężarna kobieta musi fatalnie znosić doniesienia i fakt, że życie jej męża jest zagrożone. Od kilku miesięcy pozostaje na świeczniku i nie może sobie poradzić z presją. Współpracownicy zauważają, że sytuacja może poważnie odbić się na jej zdrowiu i szczęśliwym przebiegu ciąży.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Księżna Kate była zaskoczona. Wielkie wyznanie małego księcia
  2. Księżna Kate ma się czego obawiać? Jej matka przerwała milczenie
  3. Księżna Kate publicznie uderzyła Williama w twarz! Pokazała nieznane oblicze
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej toksycznych relacji
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 skutecznych porad, co zrobić w tej sytuacji
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News