Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia

Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia Źródło: youtube.com/Larry King

Meghan Markle popełniła kolejną wpadkę, która zostanie na długo zapamiętana przez Brytyjczyków. Już za kilka dni będzie obchodzić pierwszą rocznicę ślubu z księciem Harrym, a do tej pory nie przyswoiła sobie podstawowych zasad i zachowań. Królowa znów będzie wściekła.

Meghan Markle nie schodzi z ust Brytyjczyków i całego świata. Najpierw tak ważne wydarzenie, jak ślub z Harrym, potem narodziny syna Archiego, a teraz kolejny z licznych skandali. Mieszkańcy Wysp są oburzeni, że próbuje aż tak wykorzystywać swoją pozycję. Poszło o promowanie interesów.

Meghan Markle myślała, że to ujdzie jej płazem

Księżna i książę Sussex biorą aktualnie udział w międzynarodowej kampanii na rzecz zdrowia psychicznego. Kampania ma ogromny rozmach, a to za sprawą takich gwiazd jak na przykład Oprah Winfrey.

W ramach promocji wydarzenia, ambasadorzy zazwyczaj są zobowiązani do nagłaśniania sprawy za pomocą mediów społecznościowych. Tak było i tym razem w przypadku Meghan, ale efekt był kompletnie sprzeczny z początkowymi założeniami. Wprawne oko dziennikarzy wypatrzyło, że księżna reklamuje interes swojej znajomej, Taryn Toomey.

Reklama drogiego sanatorium to naprawdę przesada

Meghan Markle chciała nie tylko zwrócić uwagę na osoby borykające się z zaburzeniami psychicznymi, ale też opisać pracę specjalistów, którzy pomagają takim ludziom. W związku z tym na swoim oficjalnym książęcym profilu zamieściła link, który prowadzi do strony internetowej z rezerwacjami w luksusowym przybytku. The Cotton House prowadzony przez Toomey posiada pokoje kosztujące 900 funtów i oferuje terapię w postaci turnusów. Trwające cztery dni medytacje, które mają oczyszczać duszę kosztują ponad 3,5 tysiąca funtów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzięki linkowi podanemu przez Meghan można zapisać się też na "napędzane muzyką, oparte na matach doświadczenie ruchu katarktycznego" - trzeba przyznać, że brzmi równie tajemniczo, co drogo. Wszystko to odbywałoby się oczywiście w otoczeniu osób, które kochają luksusy, bo z takich usług korzystają między innymi Gisele Bundchen czy Jennifer Aniston.

Dla rzecznika Taryn Toomey była to dość zaskakująca sytuacja. Określił ją wielkim zaszczytem - niecodziennie księżna postanawia wspierać kogoś aż tak bezpośrednio.

Penny Junor, specjalistka od życia na brytyjskim dworze, krótko skomentowała sprawę.

- Rodzina królewska musi być czystsza niż czysta - powiedziała dziennikarzom. I te słowa Meghan powinna zapamiętać na zawsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News