Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną? Brytyjska prasa martwi się o nienarodzone dziecko

Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną? Brytyjska prasa martwi się o nienarodzone dziecko

Meghan Markle i książe Harry już wkrótce powitają na świecie nowego członka rodziny królewskiej. Brytyjskie media na bieżąco śledzą wszelkie informacje dotyczące ciąży i porodu księżnej. Uwadze dziennikarzy nie umknął również pewien istotny szczegół, który może świadczyć o poważnej chorobie genetycznej.

Meghan Markle jest bacznie obserwowana przez dziennikarzy. Odkąd dołączyła do najsławniejszej rodziny w Wielkiej Brytanii, każdy jej ruch czy element wizerunku jest szeroko komentowany w prasie. Ostatnio media zauważyły pewien szczegół, który może świadczyć o poważnym schorzeniu genetycznym. Brytyjczycy martwią się, że może mieć ono negatywny wpływ na przebieg końcowego etapu ciąży i porodu księżnej. Pod lupą dziennikarzy znalazły się tym razem dłonie księżnej Meghan. Oprócz ich niewątpliwego uroku obiektywy aparatów wychwyciły coś jeszcze. Kciuki księżnej Sussex są nienaturalnie i nadmiernie wygięte. Jest to zmiana, która może budzić poważny niepokój z medycznego punktu widzenia. Temat został przeanalizowany przez szereg ekspertów, którzy postanowili wziąć pod lupę problem.

Eksperci zdiagnozowali przypadłość Meghan Markle - to może być schorzenie genetyczne

Niestety, istnieje podejrzenie, że nietypowa przypadłość Meghan Markle może mieć podłoże genetyczne. Eksperci podejrzewają, że wygląd dłoni ciężarnej księżnej ma związek z nadmierną ruchomością stawów. Ta genetyczna przypadłość powoduje, że niektóre części ciała mogą wyginać się znacznie poza fizjologiczny zakres ruchu. Widok nienaturalnie wygiętych kciuków może powodować przerażenie u zdrowych osób, jednak osoba cierpiąca na nadmierną ruchomość stawów nie czuje bólu. Takie ruchy są dla niej w zupełności naturalne. Niemniej jednak mogą powodować pewne komplikacje, jeśli chodzi o poród. W kwestii przypadłości Meghan wypowiedział się dr Adam Taylor, ekspert anatomii w Lancaster Medical School. Przypadłość Meghan Markle może być również postrzegana jako zaleta - osoby z nadmierną ruchomością stawów mają bardzo dobre predyspozycje do uprawiania jogi. Kobiety w ciąży posiadające tę cechę znacznie łatwiej przechodzą poród.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Księżna może urodzić zbyt wcześnie? Brytyjska prasa jest pełna obaw

Brytyjskie media martwią się, że przez chorobę genetyczną Meghan Markle może urodzić swojego potomka zbyt wcześnie. Jednak księżna jest pod opieką najlepszych specjalistów i należy mieć nadzieję, że schorzenie genetyczne nie będzie miało znaczącego wpływu na przebieg porodu. Meghan Markle i Książe Harry powitają swojego potomka już w kwietniu. Na to wydarzenie czeka nie tylko brytyjska rodzina królewska, ale również cała Wielka Brytania. Księżna Sussex dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować się do powitania nowego royal baby. W tym celu zatrudniła nawet profesjonalną asystentkę ciążową. Nie ma wątpliwości, że jest to najlepsza opieka, jaką kobieta spodziewająca się dziecka może sobie wyobrazić. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Edyta Górniak PORONIŁA?! Gwiazda wyjawiła bolesny SEKRET
  2. Jak mieszka Kinga Rusin? W takich LUKSUSACH mieszkają królowie!
  3. Te kobiety zginęły tragicznie na własnym weselu. Wstrząsające historie
  4. ZARA: klienci w panice. Trwa gigantyczna wyprzedaż
  5. Nazwał Pawłowicz "zwierzęciem". Natychmiastowa reakcja Ziobry
  6. HGA Media - wielki sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Jastrząb Post Następny artykuł