Brytyjska Rodzina Królewska wciąż budzi fascynację. Nic dziwnego, że kiedy do skrytej i różnie postrzeganej familii dołączyła urocza Meghan Markle – media mocno zainteresowały się nią. Teraz wychodzą ciekawe fakty z jej życia – interweniowała królowa, księżna Sussex w pośpiechu kasuje dowody. 

Meghan Markle urodzia się 4 sierpnia 1981 w Los Angeles ze związku terapeutki i operatora filmowego. Swoją niezwykłą urodę zawdzięcza nietypowym korzeniom, jej matka jest afroamerykanką, ojciec ma pochodzenie holendersko-irlandzkie.

Od najmłodszych lat była związana z aktorstwem, debiutowała w 2002 roku na planie serialu „Szpital miejski”. Jedną z najbardziej znanych ról, które przyniosły jej sławę była postać Rachel w serialu „Suits”.

To jednak nie jedyne rzeczy, którymi zajmowała się piękna Meghan. Przez długie lata przyszła księżna Sussex prowadziła bloga, zatytułowanego „The Tig”. Co ciekawe – teraz próżno w internecie szukać chociaż wzmianki o dawnej twórczości pisarskiej księżnej.

Królowa interweniowała w sprawie Meghan Markle

Blog, który prowadziła, miał charakter bardzo lifestyle’owy. Dzieliła się w nim swoimi prywatnymi przeżyciami, poglądami, a także wpisami o jedzeniu i podróżach. Poza modą i urodą, przyszła żona księcia Harry’ego dodawała tam również ciekawostki ze swojego życia i bardzo możliwe, że właśnie ten wątek sprawił, że blog aktualnie jest zamknięty.

Wiadomo natomiast, że skasowała go dokładnie w momencie, w którym zaczęła spotykać się z Harrym. Podobno królowa Elżbieta II była szczególnie niezadowolona, wiedząc, że przyszła księżna zajmuje się tak trywialnymi rzeczami. W internecie nie ma już śladu po tej działalności. Meghan w pośpiechu kasuje wszystko, co łączy się z The Tig.

Oficjalnie jako powód skasowania bloga Meghan podała brak czasu. Przypominamy jednak, że żaden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie ma własnego konta w social media, ani tym bardziej własnego bloga. Według królewskiego protokołu takie zajęcie nie przystoi, osobom, należącym do royal familly, nie mogą oni również publicznie wypowiadać się na tematy polityczne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rydzyk OTWARCIE wpłynął na skandaliczną decyzję PiS! Mamy twarde dowody
  2. Szokujące doniesienia mediów. Pijana polska celebrytka miała wypadek
  3. Tak wyglądałyby SMS-y od psów
Meghan Markle, Książę Harry
wikipedia.pl
Meghan Markle
Wikipedia.pl

Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]


Najbogatszy człowiek świata? W takich luksusach żyje Władimir Putin!