Królowa interweniowała! Meghan Markle w pośpiechu kasuje dowody

Królowa interweniowała! Meghan Markle w pośpiechu kasuje dowody

Brytyjska Rodzina Królewska wciąż budzi fascynację. Nic dziwnego, że kiedy do skrytej i różnie postrzeganej familii dołączyła urocza Meghan Markle - media mocno zainteresowały się nią. Teraz wychodzą ciekawe fakty z jej życia - interweniowała królowa, księżna Sussex w pośpiechu kasuje dowody. 

Meghan Markle urodzia się 4 sierpnia 1981 w Los Angeles ze związku terapeutki i operatora filmowego. Swoją niezwykłą urodę zawdzięcza nietypowym korzeniom, jej matka jest afroamerykanką, ojciec ma pochodzenie holendersko-irlandzkie. Od najmłodszych lat była związana z aktorstwem, debiutowała w 2002 roku na planie serialu "Szpital miejski". Jedną z najbardziej znanych ról, które przyniosły jej sławę była postać Rachel w serialu "Suits".

To jednak nie jedyne rzeczy, którymi zajmowała się piękna Meghan. Przez długie lata przyszła księżna Sussex prowadziła bloga, zatytułowanego "The Tig". Co ciekawe - teraz próżno w internecie szukać chociaż wzmianki o dawnej twórczości pisarskiej księżnej.

Królowa interweniowała w sprawie Meghan Markle

Blog, który prowadziła, miał charakter bardzo lifestyle'owy. Dzieliła się w nim swoimi prywatnymi przeżyciami, poglądami, a także wpisami o jedzeniu i podróżach. Poza modą i urodą, przyszła żona księcia Harry'ego dodawała tam również ciekawostki ze swojego życia i bardzo możliwe, że właśnie ten wątek sprawił, że blog aktualnie jest zamknięty. Wiadomo natomiast, że skasowała go dokładnie w momencie, w którym zaczęła spotykać się z Harrym. Podobno królowa Elżbieta II była szczególnie niezadowolona, wiedząc, że przyszła księżna zajmuje się tak trywialnymi rzeczami. W internecie nie ma już śladu po tej działalności. Meghan w pośpiechu kasuje wszystko, co łączy się z The Tig. Oficjalnie jako powód skasowania bloga Meghan podała brak czasu. Przypominamy jednak, że żaden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie ma własnego konta w social media, ani tym bardziej własnego bloga. Według królewskiego protokołu takie zajęcie nie przystoi, osobom, należącym do royal familly, nie mogą oni również publicznie wypowiadać się na tematy polityczne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rydzyk OTWARCIE wpłynął na skandaliczną decyzję PiS! Mamy twarde dowody
  2. Szokujące doniesienia mediów. Pijana polska celebrytka miała wypadek
  3. Tak wyglądałyby SMS-y od psów
Meghan Markle, Książę Harry wikipedia.pl Meghan Markle Wikipedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News