megusia_po
yt/PeopleTV
Anna Maria Guziewska - 23 Grudnia 2018

Meghan podczas awantury na obiedzie u królowej. Media komentują, skandal wyszedł na jaw

Meghan Markle od kilku miesięcy nie może sobie poradzić ze złą prasą. Okazuje się, że jej konflikt z Kate Middleton przybrał takiej skali, że obie panie już nie mają hamulców. Co się wydarzyło podczas rodzinnego obiadu?

Meghan Markle wie, że pozycja Kate jest dużo silniejsza. Urodzenie żony Williama oraz fakt, że już dała dworowi trójkę dzieci stawiają ją znacznie wyżej w hierarchii. To jest dla Meghan problematyczne, bowiem chciałaby spełnić swoje ambicje. W ostatnich dniach panie spotkały się na obiedzie u babci mężów. Królowa Elżbieta musiała być zaniepokojona zachowaniem pań.

Co Meghan Markle zrobiła na obiedzie u królowej? Księżna Kate jej tego nigdy nie zapomni

Zostały obie zaproszone na obiad świąteczny do królowej Elżbiety. Podobno były tak zdenerwowane wzajemnie, że wszyscy obecni mogli odczuć negatywną atmosferę. Obecność królowej i dostojników nie przeszkadzała ani Kate, ani Meghan w tym, aby okazać wzajemną niechęć i zdenerwowanie. Nie odzywały się do siebie, po czym wymieniały niestosownymi uwagami. Media pytają, skąd ta niechęć między paniami. Okazuje się, że o ile Meghan może Kate zazdrościć pochodzenia i pozycji na dworze, o tyle trudno znaleźć odpowiedź na zły nastrój Kate. Okazuje się, że żona Williama szczerze... zazdrości Meghan popularności. Gdy przeprowadziła się do Londynu światła reflektorów padły właśnie na nią. Okazuje się, że pani Middleton była zawiedziona faktem, że królewski ślub Harry'ego przyćmił narodziny jej trzeciego syna. Wkrótce później szwagierka ogłosiła ciążę, co również wywołało niepokój Kate.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Pierwsze damyPolskie Pierwsze Damy. Wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć!Czytaj dalej

Markle chce więcej

Markle ma ambicje związane z karierą jej męża i chciałaby, aby jego udział w brytyjskim życiu publicznym był większy i bardziej spektakularny. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób na stroje na dworze wpłyną na wizerunek samej królowej, która zdaje się już zmęczona zachowaniem dwóch świeżo upieczonych księżnych. - Jeśli wprowadzimy dwie silne kobiety z "normalnego" świata do królewskiego, będą walczyć o wpływy. Najbardziej problematyczną kwestią są ambicje Meghan i chęć ich realizacji - powiedział informator gazety "People". Czy zaingeruje między panie książę Karol, który chciałby, aby jego synowie żyli w zgodzie?ZOBACZ TAKŻE:
  1. To wydarzyło się już 7 lat temu. Wszyscy mówią o tym, co Kate zrobiła u królowej
  2. Księżna Kate zalała się łzami przez ukochanego. Złamał jej serce tuż przed świętami
  3. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
   
Agnieszka OsieckaCo Osiecka powiedziała przed śmiercią? Ostatnie słowa znanych ludzi [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News