Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano

Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano Źródło: .

Meghan Markle ogłosiła, że zgodnie z wartościami, jakie wyznaje, jej synek zostanie weganinem. Choć z jednej strony pomysł ten podoba się obserwatorom życia rodziny królewskiej, to z drugiej strony Królowa Elżbieta II jest przeciwna tej decyzji. Ponoć dawno nie widywano jej tak wściekłej.

Meghan Markle chce, aby Archie był weganinem. Ten pomysł nie podoba się jednak Elżbiecie II, która na razie spokojnie, ale za to stanowczo dała wyraz swojego niezadowolenia książęcej parze. Ponoć wieść wprawiła monarchinię we wściekłość. Zagraniczne media poinformowały o obecnej sytuacji, jaka ma miejsce we dworze królewskim. W ostatnich dniach królowa jest ponoć wściekła jak nigdy do tej pory.

Meghan Markle jest weganką. Chce, aby jej synek także wyznawał podobne wartości

Meghan Markle podobno przez długi czas nie mogła przekonać Harry'ego, który, nie chciał, aby Archie był weganinem. Ponoć bał się powiedzieć swojej babci, że jej wnuk nie będzie jadł mięsa ani także produktów pochodzenia zwierzęcego. To mogłoby ją rozwścieczyć.

Miał rację, bowiem gdy Elżbieta II dowiedziała się, że jej prawnuk będzie weganinem, bardzo pobladła. Dała także znać książęcej parze, że ten się jej pomysł nie podoba. Wielka Brytania słynie z przywiązania do innych, bardziej konserwatywnych wartości, znacznie różniących się od tych nowoczesnych i modnych, do których niewątpliwie zalicza się weganizm.

Jak informuje "Daily Express", Królowa Elżbieta prawdopodobnie nigdy nie zgodzi się na to, aby Archie został weganinem. Wygląda na to, że Meghan Markle postawi jednak na swoim, ale będzie mogła to zrobić dopiero po śmierci królowej.

 - Królowa Elżbieta nie zamierza tego tolerować - czytamy w "Daily Express".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

Konflikt pomiędzy Meghan Markle a Elżbietą II wisi w powietrzu

Ponoć od kiedy Elżbieta II dowiedziała się o planach żony Harry'ego nie sypia zbyt dobrze. Na razie pomiędzy królową a księżną nie doszło do słownego starcia, ale jak sugerują niektóre zagraniczne media, wkrótce mogą posypać się iskry.

To już nie pierwszy raz, jak Amerykanka swoim zachowaniem wprowadza cały dwór w konsternację. Niepokorna księżna zdaje wcale nie przejmować królewskim protokołem czy tradycjami rodziny królewskiej. Ma własne wyobrażenie na temat swojego życia i nie zamierza ustępować, co udowodniła chociażby zwlekając z pokazaniem synka po narodzinach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o nieuleczalnej chorobie. Pierwsza Dama ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  2. Piękna gwiazda TVP tuż przed porodem doznała osobistej tragedii. Jej słowa wyciskają łzy z oczu
  3. Ojciec porwał 3-latka. Błyskawiczna akcja służb, finał poszukiwań chwyta za serce
  4. Meghan i Harry chcą, żeby Archie został weganinem. Tak wściekłej królowej Elżbiety podobno dawno już nie widziano
  5. Ten 6-letni chłopiec to syn księżnej Kate. Dzisiaj wszyscy Brytyjczycy o nim mówią
  6. Co znaleziono w domu Pawła Ż.? To kluczowy dowód ws. Dawidka

Źródło: NaTemat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News