Meghan Markle pokazała się w prześwitującej sukni. Piękna księżna wywołała kontrowersje swoim odważnym strojem

Meghan Markle pokazała się w prześwitującej sukni. Piękna księżna wywołała kontrowersje swoim odważnym strojem Źródło: instagram/sussexroyal/

Meghan Markle pojawiła się wraz z mężem na ślubie przyjaciółki. Księżna zdecydowała się na naprawdę odważną stylizację tego dnia, bowiem prześwitujący materiał sukienki odkrywał bardzo wiele. Szybko wybuchło spore poruszenie, a zewsząd zaczęły napływać pytania czy damie dworu przystoi tyle odsłaniać.

Meghan Markle odkąd tylko zagościła w rodzinie królewskiej, słynie wręcz ze swojego nagminnego łamania dworskiej etykiety. Amerykańska aktorka przeciwstawiła się już niemalże każdemu podpunktowi nieustannie udowadniając, że nawet jako żona księcia ma zamiar chadzać własnym ścieżkami - szczególnie tymi modowymi. Nie tak dawno po raz kolejny pokazała, że nie boi się krytyki Brytyjczyków czy reprymendy od samej królowej, która surowo przestrzega dworskich zasad. Podczas ślubnego przyjęcia, Markle pojawiła się w bardzo eleganckiej, ale dość odważnej stylizacji. 

Meghan Markle znów wywołuje kontrowersje. Pokazała się w prześwitującej sukience 

Meghan i książę Harry zjawili się ostatnio we Włoszech na ślubie projektantki mody, a zarazem bliskiej przyjaciółki księżnej - Mishy Nanoo. Para młoda poprosiła gości, by panie założyły tego dnia długie, wieczorowe suknie, natomiast panowie zaprezentowali się w smokingach. Wszyscy przystosowali się do życzeń przyszłych nowożeńców i choć to panna młoda powinna przykuwać największą uwagę, wszyscy znów mówili tylko o Markle - niekoniecznie w pozytywny sposób. 

Księżna zdecydowała się na czarną, elegancką sukienkę od Valentino, z bufiastymi rękawami, które zostały przyozdobione sznureczkami wzbogaconymi o niewielkie kryształki. To właśnie na rękawach Meghan skupił się wzrok milionów osób, jednak wcale nie za sprawą ich wielkości. Były one nie tylko bufiaste, ale i prześwitujące, bowiem wykonano je z delikatnej, czarnej siateczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Markle pokazała tym samym całe swoje ramiona, a pokaźny dekolt z przodu uwydatnił jej biust. Znaczna część pleców również była odsłonięta. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej od razu zaczęli krytykować księżną twierdząc, ze taki strój nie przystoi damie dworu. Niektórzy zastanawiają się nawet, co na to sama królowa Elżbieta II, dla której szyk, elegancja i skromność to podstawowe cechy każdej dworskiej damy. 

Księżna została projektantką? 

Być może odważna stylizacja Meghan miała być odzwierciedleniem modowego przedsięwzięcia, jakiego w ostatnim czasie się podjęła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Księżna Sussex została bowiem projektantką i pod patronem swojej fundacji Smart Works, wypuściła wraz z Nanoo własną kolekcję o nazwie "Smart Set". Markle odkąd tylko zaistniała w świecie show-biznesu uchodzi za ikonę stylu, dlatego nic dziwnego, że panie na całym świecie, wprost oszalały na punkcie jej kolekcji.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Mandat na grzybobraniu. Straż leśna zażąda 500 złotych
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł