Straszna przepowiednia siostry Meghan Markle właśnie spełnia się na naszych oczach. Aż trudno uwierzyć

Straszna przepowiednia siostry Meghan Markle właśnie spełnia się na naszych oczach. Aż trudno uwierzyć Źródło: instagram/sussexroyal /

Siostra Meghan Markle o wszystkim wiedziała? Jakiś czas temu przepowiedziała zdarzenia, które teraz spełniają się na naszych oczach. Naprawdę ciężko w to uwierzyć.

Meghan Markle i książę Harry wzburzyli opinię publiczną swoją nagłą decyzją o odstąpieniu od królewskich tytułów i dzieleniu życia między Wielką Brytanię a Kanadę. Dyskusje zaognił fakt, że sama Monarchini miała zostać postawiona przed faktem dokonanym, a przecież dopiero po jej zgodzie członkowie rodziny królewskiej mogą obwieszczać światu wszystkie informacje. Tymczasem media obiegają kolejne, jeszcze bardziej niepokojące doniesienia.

Straszna przepowiednia siostry Meghan Markle spełnia się na naszych oczach 

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że gdy tylko amerykańska aktorka pojawiła się na dworze królewskim wśród sympatyków monarchów aż zawrzało. Nie najlepszej sytuacji Meghan wcale nie polepszał fakt, że ta nagminnie łamała królewski protokół i, choć wiążąc się z księciem, musiała zmierzyć się z wieloma wyrzeczeniami, zamierzała żyć według własnych zasad. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wówczas wybuchła spora afera, a oliwy do ognia dolewały komentarze rodziny Markle, w których wręcz bili na alarm, chcąc przestrzec monarchów i uprzedzić ich o tym, że wybranka Harrego jest złą kobietą. Po stronie Meghan pozostała tylko jej mama, a najwięcej ostrzeżeń pojawiało się ze strony jej ojca i najstarszej siostry Samanthy. To właśnie ona, na łamach jednego z zagranicznych tabloidów, odniosła się do szokującego zachowania pary Sussex. Wprost przyznała, że właśnie przed tym próbowała przestrzec rodzinę królewską i wszystko to, o czym mówiła swego czasu, teraz spełnia się na oczach milionów ludzi. Samantha szczerze powątpiewa, że motywacją do podjęcia takiej decyzji było pragnienie zadbania o swoją prywatność. 

Dzisiaj grzeje: 1. 6-miesięczne dziecko utonęło w wannie. Matka była zajęta przeglądaniem internetu

2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

- Gdyby chciała być osobą prywatną, to nie siedziałaby na Wimbledonie otoczona 40 pustymi siedzeniami, jakby wręcz chciała powiedzieć: „Spójrzcie na mnie!”. Mówiłam to wcześniej – jeśli potrafiła rozbić naszą rodzinę, to samo zrobi z Waszą. Wtedy świat ze mnie drwił i zarzucano mi, że jestem zazdrosna. Po prostu byłam szczera. Mogłabym teraz powiedzieć – a nie mówiłam? - przyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  4. ZUS na potęgę rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, możesz mieć problemy
  5. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać

Źródło: jastrzab post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News