Tego nie spodziewał się nikt. Meghan Markle idzie do prawdziwej pracy, w życiu nie zgadniecie jakiej

Tego nie spodziewał się nikt. Meghan Markle idzie do prawdziwej pracy, w życiu nie zgadniecie jakiej Źródło: youtube.com/ E! News

Meghan Markle pójdzie do pracy. Księżna Sussex, która jest obecnie na urlopie macierzyńskim, dostała lukratywną propozycję zawodową, którą jest zachwycona. Co skłoni amerykańską arystokratkę do porzucenia odpoczynku i wrócenia do aktywności? Tę ofertę przyjąłby każdy.

Meghan Markle zasiądzie przed biurkiem i będzie pracować. Wydawać by się mogło, że amerykańska księżna, która nie tak dawno została matką małego księcia Archiego będzie chciała poświęcić się wychowaniu swojego potomka. Nic bardziej mylnego. Eks-gwiazda Hollywood miała przyjąć właśnie lukratywną propozycję zawodową, która sprawi, że znowu zrobi się o niej głośno. Taka oferta jest prawdziwym wyróżnieniem i nie każdy ma prawo doświadczyć takiego zaszczytu.

Meghan Markle wróci do pracy. Niesamowita propozycja dla księżnej

Wydawało się, że Markle rzucając świat kamer i Hollywood już nigdy nie podejmie się żadnych wyzwań, które moglibyśmy nazwać pracą, a skupi się bardziej na życiu dworskim i funkcjach reprezentatywnych, jak wszyscy członkowie rodziny królewskiej. Mimo macierzyństwa, była aktorka nie chce siedzieć bezczynnie w pałacowych komnatach, czego wyrazem ma być przyjęcie propozycji zawodowej od jednej z największych gazet na świecie.

Markle, jak na razie gościnnie, miałaby stworzyć tekst i stać się redaktorem naczelnym wrześniowego wydania brytyjskiego Vogue'a. Księżna, oprócz stworzenia tekstu, będzie miała możliwość zaprojektowania całego wydania pisma, poczynając od okładki, a na układzie stron kończąc. Pomysł miał bardzo przypaść do gustu Amerykance, która przed laty sama miała wielką pasję w pisaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Markle kochała nie tylko aktorstwo

Mimo że karierę Markle utożsamiamy wyłącznie z Hollywood, to księżna Sussex ma za sobą medialny epizod. Aktorka przez kilka lat prowadziła bardzo poczytny blog "The Tig", w którym opisywała swoje celebryckie życie, ale dawała także porady z zakresu mody i lifestyle'u. Księżna zmuszona była po zawarciu związku z Harrym zaprzestać swojej pisarskiej pasji, więc tym bardziej nie dziwi fakt, że propozycja jednego z największych pism modowych jest prawdziwym darem od losu.

Fani rodziny królewskiej wprost nie mogą doczekać się brytyjskiego wydania pisma, a jego szefostwo już teraz liczy zyski w milionach funtów. Możliwe, że w przypadku sukcesu Markle na stałe zagości w roli autorki bądź felietonistki gazety czytanej przez miliony kobiet na całym świecie.

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Niemożliwe! Synek Marty Kaczyńskiej nie nazywa się tak, jak wszyscy myśleli. Oto jego prawdziwe imię
  4. TVP i Polska w żałobie. Nie żyje legendarny komentator sportowy, miał 70 lat
  5. Przez 20 lat więził i gwałcił swoją pasierbicę. Jej życie zamienił w piekło, musiała urodzić 9 dzieci
  6. Dondald Trump: Niewiele krajów może dołączyć do ruchu bezwizowego, ale Polska jest jednym z nich

 

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu