Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata

Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata Źródło: YouTube - HELLO! Canada Magazine

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami nieco ponad miesiąc temu, dzieląc się wiadomością z całym światem. Z tej okazji z każdego zakątku globu spływają gratulacje. Książę i księżna Sussex zdecydowali się odpowiedzieć na ciepłe słowa fanów.

Meghan Markle urodziła syna kilkadziesiąt dni temu, a po kilku chwilach cały świat mówił już o najmłodszym członku rodziny królewskiej. Syn księcia i księżnej Sussex był tematem dyskusji publicznej w Wielkiej Brytanii przez ostatnie kilka miesięcy, a jego narodziny ostatecznie zakończyły wszelkie spekulacje. Wiele osób spodziewało się, że dziecko może nazywać się Diana po zmarłej tragicznie matce Harry'ego, jednak narodziny chłopca zakończyły dyskusję.

Rodzina królewska błyskawicznie podzieliła się wspaniałą wiadomością na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, w związku z czym pojawiło się mnóstwo gratulacji kierowanych w stronę młodych rodziców. Meghan i Harry zdecydowali odpowiedzieć wszystkim tym, którzy przesyłali im gratulacje. Chcieli to jednak zrobić w szczególny sposób.

Meghan Markle podzieliła się ze światem radosną nowiną

Po narodzinach dziecka z całego świata zaczęły spływać gratulacje kierowane do młodych rodziców. Ci nie mieli do tej pory okazji, by odpowiedzieć na słowa zarówno od przywódców państw na świecie, jak i zwykłych ludzi. Okazja do zrobienia tego nadarzyła się dopiero teraz. Wiele osób z pewnością nie zapomni sposobu, w jaki odwdzięczyła się para książęca.

Wszystko przez to, że tysiące sympatyków rodziny królewskiej postanowiły zastosować się do apelu Meghan Markle i księcia Harry'ego sprzed kilku miesięcy, by przeznaczyć pewną kwotę na fundacje wskazane przez młodych rodziców. Teraz oboje stwierdzili, że podziękują każdemu za tak wspaniały gest, dzięki któremu fundacje będą mogły liczyć na pomoc.

Meghan Markle odpowiada na gratulacje z mężem

Tysiące osób, które w korespondencji wysłali młodym rodzicom gratulacje, uzyskało odpowiedź, która została przez nich zlecona. Za wysłanie pism odpowiedzialna była jedna ze służących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ich Królewskie Wysokości są wdzięczne za uprzejme słowa wsparcia. Książę i księżna Sussex są poruszeni, że zadałeś sobie tyle trudu, by dodatkowo przekazać datek na rzecz Rainforest Alliance z okazji narodzin ich syna Archiego Mountbattena-Windsora. Bardzo doceniamy Waszą troskę i hojność - głosi list kierowany do jednej z kobiet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Katarzyna Skrzynecka miała WYPADEK! Poturbowana gwiazda pokazała przerażające zdjęcie. Od tego widoku zrobi wam się słabo
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News