Meghan Markle rozwścieczyła dziennikarza na oczach milionów telewidzów. "To żenujący żart, wracaj do Ameryki!"

Meghan Markle rozwścieczyła dziennikarza na oczach milionów telewidzów. "To żenujący żart, wracaj do Ameryki!" Źródło: YouTube/PeopleTV

Meghan Markle pojawiła się na trybunach kortu Wimbledonu. Wizyta na legendarnym turnieju wielkoszlemowym skończyła się jednak niemałą kontrowersją. Zachowanie księżnej mocno krytykuje znany brytyjski prezenter.

Meghan Markle zasiadła na trybunach, by kibicować swojej rodaczce i przyjaciółce, Serenie Williams. Księżna Sussex mocno trzyma kciuki, by amerykańska mistrzyni sięgnęła po kolejne zwycięstwo w Wielkim Szlemie. Jak wiadomo, księżna wzbudza ogromne zainteresowanie poddanych. Tym bardziej, że obecnie jest na urlopie macierzyńskim i nieczęsto pojawia się publicznie. Ostatnio zjawiła się na obchodach urodzin królowej Elżbiety, a jej obecność wywołała duże poruszenie. Wizyta na Wimbledonie także nie przeszła bez echa, ale w tym negatywnym sensie.

Meghan Markle krytykowana przez dziennikarza. "Wracaj do Ameryki!"

Meghan Markle przybyła na kort w towarzystwie przyjaciółek i powiedziała, że nie chce być fotografowana przez fanów. Poprosiła o wyłączenie kamer i aparatów. Tak przedstawił sytuację prezenter Piers Morgan w programie "Good Morning Britain". I to zachowanie mocno mu się nie spodobało.

- Jeśli nie chcesz być osobą publiczną, jakimi są członkowie rodziny królewskiej, wracaj do Ameryki! - powiedział. Jego zdaniem Wimbledon nie jest miejscem prywatnej imprezy, więc jeśli członkini rodziny królewskiej szuka odosobnienia, to wybrała zły adres.

- To absurd, że ona i Harry mają taką obsesję na punkcie prywatności. A: to hipokryzja, B: to nie są ludzie prywatni, to książę i księżna Sussex - dodał krytycznie prezenter.

Meghan Markle to nie księżna Kate. 

Księżną Sussex starała się bronić współprowadząca, lecz Piers Morgan od razu podał kontrargument. Powiedział, że księżna Kate nigdy nie zachowywała się w podobny sposób, respektuje swoją rolę i ma świadomość tego, że pełni funkcje publiczne. Szczególnie w takim miejscu, jak Wimbledon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kate by tego nie zrobiła. Jeśli pójdziesz na Wimbledon z darmowymi biletami na królewskie miejsca - najlepsze, jakie tam istnieją i które dostajesz za nic, dodatkowo zaprosisz też swoje dwie przyjaciółeczki, które też dostają najlepsze miejsca w miejscu dla sław - jesteś osobą publiczną. Każda z was jest - wymieniał, trzymając się swoich racji.

Meghan Markle musi mieć świadomość, że jako osoba z królewskiej rodziny budzi znacznie większe zainteresowanie, niż jako aktorka. Zdaniem wielu, gdy pojawia się w publicznym miejscu, momentalnie staje się reprezentantką monarchii. Pytanie, czy to pozbawia ją prawa do prywatności i jakie są granice bycia osobą publiczną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Lokum gwiazdy skrywa zaskakujące tajemnice
  4. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. "Przez lata przerażała mnie ta wizja"
  5. Zwykła Polka zaczęła pouczać Małgorzatę Rozenek. Gwiazda TVN nie wytrzymała, zmieszała kobietę z błotem
  6. Można złapać się za głowę, jak 10-latka z Krakowa wykiwała policję. "Bardzo niebezpieczne dziecko"

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News