Meghan Markle z poważnymi oskarżeniami, Harry jej ofiarą? Skandal wybuchnie lada moment

Meghan Markle z poważnymi oskarżeniami, Harry jej ofiarą? Skandal wybuchnie lada moment Źródło: .

Meghan Markle zmierzyć się będzie musiała z bardzo poważnymi oskarżeniami, które właśnie wyciekły do sieci. Czy Harry padł jej ofiarą? Kolejny skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej już wisi w powietrzu.

Meghan Markle oraz księże Harry wczoraj ogłosili, że zamierzają złożyć rezygnacje i wycofać się ze stanowiska starszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Ta wiadomość zelektryzowała zarówno media w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Trudno było w to uwierzyć, a teraz w mediach pojawiają się kolejne, niewiarygodne informacje. 

Wobec Meghan Markle pojawiły się bardzo niepokojące oskarżenia, które stawiają księcia Harry'ego w roli swoistej ofiary. Jeśli rzeczywiście tak było, to jeden z największych skandali w Wielkiej Brytanii wisi już na włosku. 

Meghan Markle w cieniu kontrowersyjnych oskarżeń 

Były królewski sekretarz prasowy wystosował bardzo niepokojące oskarżenia w kierunku Meghan Markle. Zgodnie z nimi, książę Harry miał być pewnego rodzaju ofiarą swojej ukochanej, która wywarła na niego wpływ, z którym nie mógł sobie poradzić. Zgodnie z opinią Dickiego Arbitera, to właśnie przez nią para miała zrzec się swojego stanowiska i zadecydować o niezależności finansowej. 

- Co Meghan chce, Meghan dostaje - stwierdził mężczyzna. 

Jeżeli jego spekulacje okażą się prawdziwe, w rodzinie królewskiej buchnąć może kolejny skandal. 

- Harry i Meghan wydają się mieć zwyczaj robienia rzeczy bez wiedzy o tym, co się wydarzy. Bardzo wątpię, aby ktokolwiek w Pałacu Buckingham - od Królowej w dół - wiedział, co się dzieje. Wydaje się, że jest to ciągłe robienie rzeczy po swojemu, co jest niewłaściwe - dodał Arbiter w rozmowie ze Sky.com. 

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ


- Myślę, że jest to przypadek: czego chce Meghan, Meghan dostaje. Myślę, że wiele osób spojrzy na to, co się wydarzyło, i prawdopodobnie zrzucą winę na jej barki - podsumował, stawiają księżną w bardzo złym świetle.

Z jego słów wynika niestety, jakby książę Harry był ofiarą swojej ukochanej, której nie potrafi niczego odmówić. Takie wnioski z pewnością mogą być krzywdzące dla rodziny królewskiej. 

Książę Harry i Meghan Markle rezygnują ze stanowiska

Przypomnijmy, że para poinformowała o swojej rezygnacji w środę wieczorem. Był to ogromny szok dla wszystkich fanów rodziny królewskiej. O całej sytuacji napisali w długim poście, który następnie opublikowany został na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

- Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów. Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następnym rozdziale, w tym na uruchomieniu naszej nowej organizacji charytatywnej - mogliśmy przeczytać. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News