To nie miało ujrzeć światła dziennego. Wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego

To nie miało ujrzeć światła dziennego. Wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego Źródło: Wikipedia/Mark Jones

Meghan Markle i książę Harry już od lat są na językach niemal całego świata. Nawet osoby spoza Wielkiej Brytanii, z zapartym tchem śledzą ich historią miłosną. Nie lada gratką będą dla nich niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu pary.

Meghan Markle i książę Harry to para, o której mówi się bez ustanku. Pomimo wielu kontrowersji, pokazują, że bardzo się kochają i tworzą udaną relację. Niedawno wokół nich zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą szokujących zdjęć. 

Meghan Markle i książę Harry to wciąż kontrowersyjny temat 

Meghan i Harry zaczęli się ze sobą spotykać w lipcu 2016 roku. Mimo plotek, które im ciągle towarzyszyły udało im się utrzymać tę relację w tajemnicy aż do listopada. Później przyznali się do łączącego ich uczucia i poczęli planować królewski ślub.

Dziś Meghan i Harry są szczęśliwym małżeństwem, a niedawno na świat przyszedł ich syn Archie. Para postanowiła wychowywać dziecko po swojemu, z dala od wścibskich oczu mediów i poddanych. Niedawno jednak ich spokój został zagrożony, ktoś wykradł ich prywatne zdjęcia i umieścił w internecie. 

Zdjęcia książęcej pary wyciekły z Instagrama Polaka 

Niewiele osób wie, że fotograf zajmujący się sesją narzeczeńską, a następnie ślubną Meghan i Harry'ego, pochodzi z Polski. Ten potomek arystokratów, Alexi Lubomirski, jest bardzo utalentowanym fotografem i artystą. Podobno Meghan i Harry zobaczyli jego zdjęcia w internecie i od razu się w nich zakochali. Poprosili aby to on uwiecznił ich szczęście i radość. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alexi Lubomirski naturalnie się zgodził i wszystkie oficjalne zdjęcia ze ślubu książęcej pary, jakie możemy oglądać, są jego autorstwa. Fotograf wykonał także drugą sesją, mniej oficjalną i to jej efekty przedostały się niedawno do internetu. Haker skradł je z komputera Lubomirskiego.

 - Zdjęcia zostały zhakowane, a następnie wyciekły do Internetu. Przeprowadziliśmy wewnętrzne dochodzenie, bez udziału policji. Sytuacja została opanowana – informuje osoba z królewskiego otoczenia. Sam Alexi Lubomirski odmówił komentarza. Zdjęcia już zostały usunięte. Ich kolejne próby udostępniania są blokowane. 

Niektórym wydaje się, że zdjęcia ślubne to błahostka i nie ma się czym przejmować, jednak pałac bardzo się przestraszył tego ataku. Bowiem, jeśli hakerzy zdobyli te zdjęcia, oznacza to, że mogą także wejść w posiadanie innych, ważniejszych informacji. 

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu