Niebywałe doniesienia brytyjskiej prasy. Meghan Markle ma być w 3. miesiącu ciąży, Harry'emu została tylko modlitwa

Niebywałe doniesienia brytyjskiej prasy. Meghan Markle ma być w 3. miesiącu ciąży, Harry'emu została tylko modlitwa Źródło: Wikimedia Commons/ Genevieve

Od pewnego czasu cały świat obiega plotka, że Meghan Markle i Harry spodziewają się drugiego dziecka. Para od dłuższego czasu nie pokazuje się publicznie. Według zagranicznych mediów jest to spowodowane ciążą kobiety. Tymczasem brytyjska prasa podaje niebywałe wiadomości.

Meghan Markle i Harry jakiś czas temu zdecydowali się oficjalnie odciąć od rodziny królewskiej i zrezygnować z należnych tytułów. Para opuściła Wielką Brytanię i przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie Meghan Markle miała robić karierę aktorską. Jak wynika z najnowszych doniesień, jej kariera będzie musiała zaczekać. 

Meghan Markle w 3. miesiącu ciąży? Potwierdza brytyjska prasa

Meghan Markle i Harry nie schodzą z pierwszych stron tabloidów i gazet. Prasa nieustannie donosi o nowych wydarzeniach z życia jednego z najsłynniejszych małżeństw na świecie. W ostatnim czasie pojawiały się między innymi regularne doniesienia o tym, że Harry nie jest szczęśliwy w związku oraz nie dogaduje się z rzekomo porywczą i agresywną partnerką.

Według najnowszych doniesień, aktorka jest w 3. miesiącu ciąży. Ma to być jeden z głównych powodów, dla których małżeństwo w ogóle nie pojawia się publicznie w ostatnim czasie. O wszystkim miał donieść tajemniczy informator gazety. Ponoć Harry'emu została tylko modlitwa o to, by tym razem na świat przyszła dziewczynka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Powiedziała o tym jedynie kilku bliskim znajomym. Harry modli się o córkę - mówił informator.

Jak informuje gazeta "Life&Style" drugie dziecko ma być radosnym wytchnieniem po masie krytyki, jaka spadła na aktorkę po opuszczeniu rodziny królewskiej z Harrym. Według tabloidów, aktorka miała zmusić męża do wyprowadzki do Los Angeles. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

2. Szklanka wody z miętą pita każdego dnia może zdziałać cuda. Lista korzyści robi wrażenie

- Kariera aktorska na razie poszła w odstawkę. Teraz Meghan chce odpocząć i przygotować się na narodziny drugiego dziecka - dodało źródło.

Podobno para już się zastanawia nad imieniem dla dziecka. Harry modli się, by była to dziewczynka. Rodzina królewska dotychczas nie skomentowała doniesień, które od jakiegoś czasu ukazują się w mediach. Sami zainteresowani również nie odnoszą się do plotek Najwyraźniej nie przeszkadzają im ciągłe zgadywanki dziennikarzy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  2. Kamil Stoch usłyszał fatalną wiadomość. Doniesienia się potwierdziły, bardzo zła wiadomość dla naszych skoczków
  3. Trener przez lata wykorzystał 7 nieletnich chłopców, ale zrobił jeszcze gorszą rzecz. Właśnie usłyszał wyrok
  4. Nagle do bezdomnego podchodzi pies. Niebywałe, co robi mężczyzna, nie wiedział, że jest nagrywany
  5. Tadeusz Rydzyk nie wytrzymał na wizji. Zażartował z branży pogrzebowej, przesadził?
  6. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Resort przestrzega Polaków, chodzi o obostrzenia

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News